Privátní no name apartmány Soline

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Ostrov Krk, Soline
Ubytování Privátní no name apartmány Soline
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 899 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Pohodová dovolená na ostrově Krk! Ubytování v privátních apartmánech s vlastním stravováním v letovisku Soline


3–7 nocí v letovisku Soline na ostrově Krk, Chorvatsko
Studia a apartmány pro 2–9 osob 
Vlastní stravování
Klimatizace zdarma
Pláže cca 100 –1500 m od ubytování
Vhodné pro vyznavače jednoduché a nezávislé dovolené
Nádherné pláže, divoká příroda, malebná letoviska
Doprava vlastní


Dovolená na ostrově Krk v klidném letovisku Soline
Soline leží na severovýchodním pobřeží ostrova Krk a je vyhledávaným místem pro svoje krásné rozmanité pláže a klidnou atmosféru. Soline je proslulé zejména pláží s léčivým bahnem “Meline”
V Šilu, kde se hlásíte k pobytu, je malá marina, z níž si lze zajistit lodní spojení s městem Crikvenica na pevnině. Na ostrov Krk se dostanete přes “krčski most” (mýtné se v roce 2020 neplatilo) a Klimno je vzdáleno cca 15 km od výjezdu z mostu na ostrově. 
Ubytování v privátních apartmánech No Name
Studia a apartmány se nachází v různých privátních domech v letovisku Soline v přibližné vzdálenosti 100 – 1500 metrů od moře. Konkrétní dům se dozvíte až na místě pobytu v partnerské agentuře. Zařízení ubytování není jednotné, záleží na vkusu jednotlivých majitelů domů. V každé ubytovací jednotce máte k dispozici kuchyňský kout se základním vybavením pro přípravu a konzumaci pokrmů, jídelním stolem s židlemi, SAT/TV, sociálním zařízením, terasou nebo balkonem. Venkovní parkování v okolí domů. 
V ceně pronájmu ubytování je zahrnuto: spotřeba vody a energií, klimatizace, ložní prádlo a ručníky, nádobí v kuchyńském koutu, závěrečný úklid obytné části. Kuchyňský textil si vezměte vlastní.
Studio pro 2 osoby
Jedna obytná místnost se dvěma samostatnými lůžky nebo jedním dvoulůžkem, kuchyňským koutem. Rozloha cca 20–25 m2.
Apartmán pro 2 osoby s možností jedné přistýlky
Jedna obytná místnost se dvěma samostatnými lůžky nebo jedním dvoulůžkem, kuchyňským koutem. Rozloha cca 25–30 m2, možnost umístění jedné přistýlky.
Apartmán pro 4 osoby s možností jedné přistýlky
Dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem. Rozloha cca 55–70 m2, možnost umístění jedné přistýlky.
Apartmán pro 6 osob s možností až dvou přistýlek
Tři dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě kompletní sociální zařízení nebo jedna koupelna s WC a jedno extra WC. Rozloha cca 80–100 m2, možnost umístění jedné přistýlky.
Apartmán pro 8 osob s možností až dvou přistýlek
Čtyři dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě sociální zařízení. Rozloha cca 90–110 m2, možnost umístění jedné přistýlky.
Stravování vlastní

Stravování ve vlastní režii klientů
Klienti si vaří sami v kuchyňském koutu

Pláž
Oblázkové pláže s upravenou betonovou plochou ke slunění nese označení Modrou vlajkou. Velmi vyhledávanou je pláž “Meline” s léčivým bahnem a pískem s pozvolným vstupem do vody. Pronájem lehátek a slunečníků je za poplatek na místě.
Sport a zábava
Na ostrově Krk je sportovní a zábavní vyžití opravdu pestré. Od vodních sportů, pronájmu sportovního vybavení jízdních kol, potápění, zajímavé cyklotrasy, výlety do okolí a na blízké ostrovy. V letovisku Punat (vzdálený cca 21 km) je vodní vlek pro příznivce wakeboardingu a vodních lyží. Z Punatu se můžete loďkou vydat na ostrůvek Košljun, kde je františkánský klášter se zahradou.
Vrbnik (vzdálený cca 13 km) je zasvěcen pěstování a výrobě vína místních odrůd Žlahtina (bílé) a především Plavac Mali, Debejan, Sansigot a Kamenin (červené).
Zajímavostí je jeskyně “Biserujka špilja” v Rudine (vzdálená cca 6 km), jejíž dno je pouhých 30 metrů nad hladinou moře. Můžete zde pozorovat úchvatné krasové útvary. 
Důležité informace

Check in od 14.00 do 18.00 hod., check out 10.00 hod.
Check in a vyzvednutí klíčů je nutné provést v agentuře ESTEE d.o.o., Stara cesta 2, 51515 Šilo a poté přesun do přiděleného ubytování v Soline
Pobytová taxa je zahrnuta v ceně pobytu
Povinná platba na místě za registrační taxu 3 €/osoba/týden (zaplatíte při přihlášení k pobytu v partnerské agentuře)
Vzdálenost k moři je uvedena vzdušnou čarou
Fotografie v galerii jsou pouze ilustrační a slouží pro vytvoření představy o pobytovém místě a ubytování
Domácí mazlíčci povoleni za poplatek 7 €/den (platba na místě, na vyžádaná u CK)
Závěrečný úklid obytné části ubytování je zahrnutý v ceně ubytování. Před odjezdem je povinností klientů postarat se o úklid kuchyňského koutu a vynesení odpadků v souladu s ubytovacím řádem 
Dětská postýlka není možná
Doprava vlastní
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení je k dispozici jen v některých domech, takže pokud máte zájem o tuto službu je nutné takový požadavek sdělit přímo CK při rezervaci. Případný poplatek Vám bude účtován na místě. Za kvalitu připojení nenese CK žádnou odpovědnostTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.