Pula hotel

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Pula
Ubytování Pula hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 9 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Pula leží cca 3 km od historického centra Puly, v části nazvané Stoja, obklopen piniovým hájem. Hotel je plně klimatizovaný a skládá se ze tří křídel, má výtah od recepce (hlavní vchod) do 4. patra, nejezdí do poschodí s restaurací a barem, do suterénu a do zvýšeného přízemí.
Pokoje v hotelu jsou dvoulůžkové s možností přistýlky (rozkládací křeslo 80x200 cm), jednolůžkové a pokoje typu suite s rozkládacím gaučem pro děti. Všechny pokoje mají SAT/TV, telefon, trezor, klimatizaci, bezplatné WI-FI připojení k internet, vysoušeč vlasů; balkon mají jen některé pokoje (viz ceníková tabulka), ostatní mají francouzské okno. Hotel nerozlišuje pokoje na mořskou stranu a do parku.
Hostům je k dispozici recepce, směnárna, restaurace, aperitiv bar s terasou, wellness centrum (fitness, masáže, pozor - sauna a vnitřní bazén kvůli covid opatřením v sezóně 2021 mimo provoz), kadeřnictví, půjčovna jízdních kol a venkovní bazén se sladkou vodou a terasou na slunění (lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma – limitovaný počet).
Asi 200 m pod hotelem z mírného svahu je hotelová pláž, která je převážně kamenitá s upravenými plochami na slunění (terasy), část pláže je oblázková s pozvolným vstupem do moře. Podél pláže vede pobřežní promenáda, kterou se lze dostat do velmi živého střediska Punta Verudela (cca 1,5 km). Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště na plážový volejbal; 12 tenisových dvorců, 2 fotbalová hřiště a víceúčelové sportovní centrum jenž se nachází cca 2 km od hotelu. Hotel pořádá 2 x týdně večery s živou hudbou. Cca 400 m od hotelu je autobusová zastávka, odkud jezdí autobus do centra Puly, kde klienti naleznou širokou nabídku historie, kultury a zábavy

Popis ubytování

Vybaveníaperitiv bar, bazén venkovní, diskotéka, wellness centrumSport v okolíhřiště pro míčové hry, sportovní centrum, tenisové dvorce

Popis lokality ubytování

do 200 m od mořeTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.