Resort Centinera

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Banjole
Název ubytování Resort Centinera
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 7 420 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Doprava: Vlastní nebo autobusová (od 29.5. do 20.9.):

2.200 Kč/os. - obousměrná jízdenka

Odjezdová místa: Praha, Brno, Mikulov, Příbram, Písek, Strakonice, České Budějovice.

Za příplatek 200 Kč/os.: Děčín, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Jablonec n. Nisou, Turnov, Mladá Boleslav, Brandýs n. Labem, Plzeň, Klatovy, Horažďovice, Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Uherské Hradiště, Zlín, Kroměříž, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Svitavy, Boskovice, Blansko, Kuřim.
Cena nezahrnuje: Dopravu, cestovní pojištění, služby delegáta,
Slevy: 2 dosp. a děti na přistýlce do 5,9 let ZDARMA, 6 - 11,9 let 50%, od 12 let 30%, 1 dosp. a dítě na pevném lůžku do 11,9 let 30%.

Děti v rodinném pokoji 1/4 s minimálně 2 dosp. osobami: do 5,9 let ZDARMA, 6 - 11,9 let 50%, 3. a 4. osoba od 12 let 30%.

Sleva za včasnou rezervaci: 10% do 15.2.2020 - tato sleva je již zahrnuta v ceně..

Popis stravování

Stravování: Polopenze s nápoji - snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v klimatizované restauraci. V ceně pobytu jsou zahrnuty místní nápoje k večeři: nealko nápoje, voda, víno a točené pivo.

Popis ubytování

VzdálenostiPláž: oblázková a skalnatá pláž přímo u hotelu.UbytováníV klimatizovaných pokojích s možností přistýlky (rozměr 80 x 200 cm), většina pokojů je s balkónem. Pokoje bez balkónu (AC,MS) jsou ve spodním patře a mají francouzské okno. Pro čtyřčlenné rodiny nabízí hotel pokoj se dvěma přistýlkami, nebo pohodlnější rodinný pokoj 1/4 RP,AC,BL,MS, který má dvě samostatné dvoulůžkové ložnice a dva balkóny. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, sprchou a WC, malou chladničkou a TV/sat.Vybavení a službyRestaurace, aperitiv bar, bufet „Uvala“ s velkou terasou, internet a sejf na recepci, směnárna, parkoviště za poplatek 1 €/den..Sport a zábavaStolní tenis, půjčovna kol a potřeb pro vodní sporty.

Popis lokality ubytování

PolohaHotel pavilónového typu leží v zátoce v těsné blízkosti krásné pláže letoviska Banjole, 6 km od Puly. Je to klidnější letovisko na nejjižnějším výběžku Istrijského poloostrova v prostředí borových lesů.Komplex se skládá ze 4 pavilonů:

Luka,Marko a Igor nabízí ubytování ve standardních pokojích

pavilon Lana byl renovován v roce 2015 a nabízí pohodlné čtyřlůžkové rodinné pokoje.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.