Sagitta Holiday Village pokoje - ALL inclusive light

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Ruskamen
Název ubytování Sagitta Holiday Village pokoje
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 8 305 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníHotelový komplex Holiday Village Sagitta leží asi 7 km od Omiše. Rozkládá se na ploše 40 ha, převážně v borovém háji, hned vedle překrásné oblázkové pláže, což představuje ideální oázu klidu a odpočinku. Pláž s mělkým mořem je ideální pro malé děti.
Resort Holiday Village Sagitta - je kombinace hotelu, který spolu s apartmány a bungalovy tvoří jedinečné místo pro dovolenou v této části Jadranu. Sagitta je tříhvězdičkový hotel vhodný pro rodiny s dětmi. 
Resort Holiday Village Sagitta nabízí službu all inclusive LIGHT. Služba zahrnuje: ubytování v klimatizovaných hotelových pokojích, apartmánech nebo bungalovech se službou all inclusive LIGHT (včetně tří jídel (snídaně 07:00-10:00, oběd 12:00-14:00 a večeře 19:00-21:00), alkoholické nápoje z bufetového stolu jsou podávány během obědů a večeří, nealkoholické nápoje jsou podávány během snídaně, oběda a večeře. Během snídaně jsou podávány teplé nápoje (instantní káva, filtrovaná káva, čaj, mléko, kakao, čokoláda...) z bufetového stoVybaveníaperitiv bar, café bar, grill bar, restaurace a lá carte, terasaSportpůjčovna jízdních kol

Popis lokality ubytování

do 100 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.