Savudrija pokoje - Bus

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Savudrija
Název ubytování Savudrija pokoje
Typ ubytování Depandance
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 10 210 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tento resort se nachází se cca 9 km od města Umag, leží přímo u moře a je obklopen borovým hájem s bohatou mediteránskou zelení. 
Pokoje (ex. depandance Moj Mir) - jsou dvoulůžkové s možností přistýlky (pro dítě do 12ti let). Všechny pokoje mají balkon, SAT/TV, telefon.
Bungalovy - jiná šňůra zájezdů - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (pro dítě do 12ti let), telefonem, SAT/TV a terasou. 
Apartmány - jiná šňůra zájezdů - všechny mají kompletně vybavenou kuchyň, SAT/TV, telefon.
1/4 - ložnice se 2 lůžky, denní místnost se 2 rozkládacími gauči, terasa s krbem nebo balkon
1/6 - 2 ložnice se 2 lůžky, denní místnost se 2 rozkládacími gauči, terasa nebo balkon. APT v přízemí mají na terase krb. Apartmány Superior 1/6 jsou dvoupodlažní (přízemí: denní místnost s rozkládacím gaučem, kuchyň, terasa s krbem, na patře: 2 ložnice se 2 lůžky, sociální zařízení). 
Možnost WI-FI připojení k internetu na pokojích i v apartmánech a internetový koutek na recepci – obojí za poplatek.                                                                                              
Hostům je k dispozici restaurace s terasou přímo na moři, bary, fast food, obchod, stánek s tiskem, bazén se sluneční terasou. Možnost využití trezoru na recepci (za poplatek). Středisko zajišťuje celodenní animaci pro děti i dospělé (5.6.-4.9.2021). Mini club pro děti 5-12 let. Večery s hudbou na terase (1.7.-31.8.2021). Pláže jsou přírodní kamenité, betonová plata. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a další. 
 

Popis ubytování

Vybaveníbazén venkovní, lehátka na pláži - za poplatek, restaurace a lá carte, slunečníky na pláži za poplatek, terasa, trezor na recepci, večerní hudba, WI-FI k dispozici dle popisuSportaquaaerobic, plážový volejbal, streetballSport v okolíhřiště pro míčové hry, minigolf, půjčovna lodiček, půjčovna šlapadel, stolní tenis, škola tenisu, tenisové dvorce, vodní sporty

Popis lokality ubytování

do 150 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.