Solitudo hotel - Bus

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Ostrov Lastovo, Pasadur
Ubytování Solitudo hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 11 710 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel se nachází v malé vesnici Pasadur, kde se spojují dva z nejkrásnější zátoky (Velo a Malo Lago) na ostrově Lastovo, jednom z nejkrásnějších ostrovů v Dalmácii. Hotel má kapacitu 60 hotelových pokojů a 12 hotelových apartmánů. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou a klimatizací, některé s balkonem, terasou a krásným výhledem na moře.
Hotelová pláž je vzdálená 20 metrů. Uvnitř hotelu je potápěčské centrum s potápěčskou školou. Hotel Solitudo je ideální volbou pro hosty hledající klid, čisté moře, nedotčenou přírodu a příležitost pro aktivní dovolenou. 
Hotel je obklopen hustými borovicemi, krásnými přírodními plážemi a křišťálově čistým mořem. 
Najdete zde krásný a bohatý podmořský svět a nedotčenou flóru a faunu, jakož i historické památky starověku.
 
Doplňující informace k autobusové dopravě: Autobus na ostrov Lastovo nezajíždí, trajektem z přístavu Split cestují klienti sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Ubli do hotelu Solitudo v městečku Pasadur na ostrově Lastovo je zahrnut v ceně, je zajištěn mikrobusem/osobním autem chorvatskou hotelovou společností. Upozorňujeme, že trajekt na ostrov Lastovo jezdí pouze dvakrát denně se zastávkou v přístavu Vela Luka na ostrově Korčula, hotelový mikrobus/auto čeká na příjezd trajektu až v přístavišti Ubli na ostrově Lastovo.

Popis ubytování

Vybaveníaperitiv bar, jacuzzi společná, sauna, směnárna, televizní místnost, WI-FI k dispozici dle popisuSportfitness studio, plachtění, škola potápěníSport v okolíjogging, nordic walking, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, půjčovna šlapadel, turistika

Popis lokality ubytování

do 50 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.