Suha Punta residence (bungalovy)

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Ostrov Rab, Suha Punta
Ubytování Suha Punta residence (bungalovy)
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 6 220 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Residence Suha Punta se nachází na poloostrově Suha Punta v zeleni, v blízkosti hotelu Eva. Vzdálenost od centra města Rab je cca 5 km. 
Jedná se o jednopatrové řadové domky položené v zeleni ve svahu nad mořem.
Pokoje jsou dvoulůžkové nebo třílůžkové, možnost obsazení dvoulůžkového pokoje jednou osobou za příplatek. Jsou renovované, mají SAT/TV. 
Stravování je zajištěno v hotelu Eva. Pláže jsou přírodní kamenité, skalnaté s betonovými plochami na slunění vzdálené cca 50-100 m, 
u hotelu Carolina je částečně oblázková pláž. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Hosté využívají služeb hotelu Eva, kde mají k dispozici klimatizovanou restauraci, aperitiv bar, TV sál, obchod s novinami a suvenýry, směnárnu, trezor na recepci; WI-FI internet na recepci zdarma.
Na terase hotelu Carolina se pořádají taneční a zábavné večery. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, hřiště na volejbal, pěší a cyklistické stezky. 
 
*********  OPATŘENÍ COVID-19 **************
Pokojské nevstupují denně do pokojů pro provedení úklidu, pouze na předchozí objednávku úklidu na recepci (nutno nahlásit minimálně 1 den předem). Jednou za 4 dny pobytu je úklid bezplatný (zahrnuje také výměnu ručníků, ložního prádla a doplňování hygienických potřeb), úklid navíc je účtován 20 EUR za pokoj.

Popis ubytování

Vybaveníaperitiv bar, diskotéka, internetový kout, klimatizovaná restaurace, recepce centrálníSporthřiště na volejbal, minigolf, stolní tenis, tenisové dvorceSport v okolíhřiště na volejbal, minigolf, půjčovna jízdních kol, stolní tenis, tenisové dvorce

Popis lokality ubytování

do 300 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.