Valamar Camping Lanterna - Happycamp: Týdenní pobyt v mobilním domku

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Poreč
Název ubytování Valamar Camping Lanterna. Happycamp
Typ ubytování Mobilní domy
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 1 333 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Informace
Příplatek za pronájem ložního prádla (na jedno lůžko)
15€
za set *

Příplatek za pronájem ložního prádla (na dvě lůžka)
20€
za set *

Příplatek za pronájem ručníků (2 ks) 10€ za set *
Příplatek za závěrečný úklid mobilních domk 50€ za pobyt**
Příplatek za pronájem dětské postýlky
  3€
za den*

*Příplatky se hradí na místě v recepci. V případě zájmu o pronájem ručníků nebo ložního prádla informujte nás prosím minimálně 7 dnů před nástupem na pobyt. 
Vratná kauce
Na začátku pobytu je třeba na recepci uhradit v hotovosti vratnou kauci ve výši 100 €. 
**Příplatky za úklid se odečítají z vratné zálohy, v případě že si klient neukidí mobilní domek sám. 
Minimální délka pobytu
17.04.-07.06.,
06.09.-05.10.
Minimální délka pobytu 3 noci.

07.06.-28.06. Minimální délka pobytu 7 nocí. Nástup je možný každý den.
28.06.-06.09.
Minimální délka pobytu 7 nocí. Nástup a odjezd je možný pouze v sobotu nebo ve středu.

Popis ubytování

Popis ubytováníValamar Camping Lanterna **** (ex Lanterna Premium Camping Resort) je rozsáhlý rezort s akvaparkem, kvalitním zázemím a bohatou gastronomickou nabídkou. Patří mezi největší a nejlíp vybavené kempy v Chorvatsku. Leží uprostřed zeleně na poloostrově Istrie v městečku Tar asi 13 km od historického města Poreč a 6 km od města Novigrad. Hned u kempu se rozkládá 3km dlouhé pobřeží s mnoha plážemi a malebnými zátoky. V kempu je hlavní důraz kladen na detail. Nabízí výborné zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou nabídku sportovních zařízení, zábavné vodní atrakce a bohatý animační program.
Mapka areáluOkolíResort se nachází asi  8 km od Poreče s krásným historickým centrem a bazilikou sv. Eufrazia, zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO. Za návštěvu dále stojí Aquapark Istralandia nebo jeskyně Grotta Baredine asi 6 km od rezortuPorečPoreč – istrijská klasika plná slunce, historie a zábavy
Poreč patří k nejvyhledávanějším letoviskům na istrijském pobřeží – a právem. Toto živé město kombinuje půvab antických památek, rušný prázdninový život, čisté moře a výbornou infrastrukturu. Historické centrum s Eufraziovou bazilikou (UNESCO), římskou sítí ulic a benátskými paláci láká milovníky kultury, zatímco rozmanité pláže, promenády a sportovní nabídka potěší aktivní turisty i rodiny s dětmi.
Poreč je město, kde si každý najde to své – klidné zátoky pro relaxaci, animace pro děti, cyklostezky, vodní sporty, bary i restaurace s istrijskými specialitami. Navíc je ideálním výchozím bodem pro výlety do vnitrozemí Istrie, na Limský záliv nebo do nedalekého Rovinji.
 
Ubytování s CK Geovita – od kempování po hotelový komfort
CK Geovita nabízí v Poreči širokou paletu ubytování – od kempů u moře až po moderní hotely v blízkosti centra:
 
Valamar Camping Lanterna – Happycamp **** – rozlehlý a velmi oblíbený kempový areál v zelené zátoce poblíž Poreče. Mobilní domky od Happycampu zaručují pohodlné a cenově dostupné ubytování v přírodě s přístupem k plážím, bazénům, sportovnímu zázemí i animacím pro děti.
 
Valamar Diamant Residence *** – komfortní apartmány s kuchyňkou v klidném prostředí borového lesa, jen pár minut od moře i centra. Ideální pro rodiny, které hledají prostor, zázemí a svobodu, a přitom chtějí využívat služby sousedního hotelu Valamar Diamant.
 
Hotel Flores **** – elegantní hotel v pěší vzdálenosti od historického centra Poreče, přímo u moře. Nabízí wellness, restauraci a pohodlí pro náročnější klienty. Perfektní volba pro páry i seniory, kteří hledají klid, služby a výbornou polohu.
 
Co podniknout v Poreči a okolí?
Návštěva Eufraziovy baziliky a historického centra Výlet na kole podél pobřeží nebo do Limského zálivu Lodní výlety na ostrovy, do Rovinji nebo do jeskyně Baredine Procházky borovicovými háji a koupání v křišťálově čistém moři Večeře v místních tavernách s ochutnávkou istrijských vín a lanýžů  
Proč jet do Poreče s CK Geovita?
Jedno z nejlépe vybavených letovisek na Istrii Kombinace historie, koupání, sportu i relaxu Ověřené ubytování – kemp, apartmány i hotel Vhodné pro rodiny, páry i seniory Výborná dostupnost autem z Česka  
Poreč s CK Geovita je destinací, kde se snoubí kultura, moře, příroda i moderní zázemí – ideální pro letní dovolenou, která má styl a pohodlí v jednom. Užijte si Istrii tak, jak ji máte rádi.UbytováníHosté se zde mohou ubytovat v klimatizovaných mobilních domcích typu Happy Premium bez výhledu na moře pro max 7 osob, Happy Premium Suite s výhledem na moře pro max 7 osob a moderní Happy Superior pro max 7 osob. 
HAPPY PREMIUM (30m2) je nejnovější typ mobilních domků vhodný pro max. 7 dospělých osob. Vzhledem k menším velikostem místností doporučujeme jej však pro max 4 osoby. Skládá se ze tří ložnic – jedné s manželskou postelí a dvěma s oddělenými postelemi, obývacího pokoje s gaučem, který může nouzově sloužit jako přistýlka pro 7 osobu, kuchyně s ledničkou s malou mrazící přihrádkou, sporákem se čtyřmi hořáky a dřezem, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. V některých domcích je toaleta zvlášť. Postele mají rozměry 190 x 70 cm, manželská postel 190 x 140 cm. Před domem je částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem, dvěma polohovatelnými lehátky  a grilem.
HAPPY PREMIUM SUITE (30m2) je moderní typ mobilních domků vhodný pro max. 7 dospělých osob. Vzhledem k menším velikostem místností doporučujeme jej však pro max. 4 osoby. Skládá se ze tří ložnic – jedné s manželskou postelí a dvěma s oddělenými postelemi a obývacího pokoje se stínícími závěsy,  reproduktory s Bluetooth a gaučem, který může nouzově sloužit jako přistýlka pro 7 osobu. Postele mají rozměry 190 x 70 cm, manželská postel 190 x 140 cm. Dále je zde kuchyně s ledničkou s malou mrazící přihrádkou, sporákem se čtyřmi hořáky a dřezem, koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem a zvlášť místnost s toaletou, umyvadlem, zrcadlem a sušičkou na vlasy. Před domem je částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem, závěsnou houpačkou, dvěma lehátky  a grilem.
HAPPY SUPERIOR (30m2)- je moderní typ mobilního domku se třemi ložnicemi a dvěma koupelnami. Je vhodný pro max. 7 osob. Skládá se z  obývacího pokoje se světlými skleněnými dveřmi se dvěma panely, koupelny s umyvadlem, zrcadlem, sprchou, WC a fénem; kuchyně vybavené lednicí a mrazákem, sporákem se čtyřmi hořáky a dřezem; hlavní ložnice s vlastní koupelnou uvnitř vybavenou umyvadlem, zrcadlem, sprchou a WC a dalších dvou ložnic se dvěma samostatnými lůžky. K nadstandardní výbavě tohoto typu domku dále patří Bluetooth reproduktor a USB zásuvkou a věšák v každém pokoji.  Venku je široká a pohodlná dřevěná terasa, kompletně zastřešená, je vybavena stolem, židlemi, dvěma lehátky nebo polohovacím křeslem, závěsným křeslem, grilem nebo malým elektrickým vařičem.
Ve všech mobilních domcích k výbavě patří přikrývky a polštáře. Ložní prádlo a ručníky je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Všechna okna jsou vybavena síťkou proti komárům. 
Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky, toaletní potřeby, ručníky a ložní prádlo.
Mobilní domky jsou umístěny ve dvou zónách. Zóna B leží v nově přistavěné části kempu. Předností je velmi pohodlný přístup k moři po cyklostezce. Nachází si poblíž tenisových kurtů, cca 250 metrů od moře, 300 metrů od písčité pláže u tenisových kurtů, 500 metrů od centra rezortu s restauracemi a bary a 900 metrů od akvaparku. Zóna J leží uprostřed vzrostlých borovic, 400 metrů od centra kempu, poblíž akvaparku a sportovního centra s nádherně řešeným minigolfem. Od moře je vzdálená od 150 do 250 metrů. Přístup k nejbližší pláži je po strmějších schodech. K pláži lze dojít nebo dojet na koloběžce i okruhem po cyklostezce.
Mapka s označením umístění mobilních domkůGastronomieResort se může pochlubit pestrou nabídkou restaurací, barů, bufetů a stánků s občerstvením. Najdete zde pizzerii, bufety s grilovacími specialitami, kavárnu, smoothie bar, stánky se zmrzlinou a rychlým občerstvením a mnoho dalších. Večer doporučujeme navštívit a la carte restauraci Oliva Grill restaurant nebo stylovou italskou restauraci  Pentola Trattoria Italiana.PlážResort Lanterna se může pochlubit ideální polohou u 3km dlouhého pobřeží s upravenými plážemi a zátoky. Najdete zde různé typy pláží od drobných kamenů, přes skalnaté nebo dlážděné plochy až po rodinnou písečnou pláž ve Val Adria. Kromě příjemného slunění na slunci si zde můžete zahrát plážový volejbal, vypůjčit si loďku nebo si zaskákat ve vodním nafukovacím parku přímo na moři.Akvapark a bazénySoučástí rezortu je prostorný rodinný akvapark Aquamar o rozloze 1 525 m² s 10 bazény s ohřívanou vodou do 28 st., vodními atrakcemi,  pirátskou lodí a skluzavkami. Dále se v rezortu nachází brouzdaliště přímo vedle pláže, vodní zóna Romana s plaveckým bazénem, dětským bazénem s vodními atrakcemi a výhledem na moře. Hned u bazénu najdete plážový bar Mezzino Pool Snack Bar otevřený od května do září (v závislosti na počasí). Během hlavní sezony je v provozu od 10:00 do 18:00. Na konci sezony se provozní doba může zkrátit. Sport a rekreaceRodiny s dětmi a milovníci aktivního odpočinku se mohou těšit na bohatý animační a sportovní program. Nachází se zde nové dětské hřiště, vnitřní rodinná zábavní zóna s divadlem a kinem a speciální zóna pro náctileté s hernou. Ke sportovnímu vybavení patří originálně řešený zážitkový minigolf situovaný do překrásné přírody s jezírky, hřiště na plážový volejbal, hřiště na košikovou, stolní tenis a kuželky. Za poplatek si můžete zahrát tenis, vypůjčit si kolo, kánoi nebo šlapací loďku nebo si zaskákat v trampolinovém centru nebo na vodním nafukovacím hřišti. 1,5 km od rezortu je možnost surfování, potápění, plachtění a jízdy na koní. Vzhledem k rozsáhlosti areálu doporučujeme si na svou dovolenou přibalit jízdní kola nebo koloběžky. Obchody a další službySoučástí komplexu jsou tři supermarkety s potravinami, tržiště s nabídkou čerstvých farmářských výrobků, zeleniny a ryb, stylové centrální náměstí s obchody, novinový stánek, plážový stánek, pekárny a obchůdky se suvenýry.ZvířataPobyt se zvířetem není v rezortu povolen. ParkováníV ceně ubytování je jedno automobilové stání vedle mobilního domku.Sport v okolíCyklistika, Windsurfing, Jogging, Jízda na člunech, Běžecké trasy, Beach volejbal, Dětské hřiště, Aerobic, Tenisové kurty, Jízda na koniVybaveníBar, Gril, Parkoviště, Prodej suvenýrů, Obchod, Venkovní posezení, Tobogán, Bazén, Aquapark, Prodej potravin, Bufet, Prodej tiskovin, Cukrárna, Dětské hřiště, Recepce, Kavárna, Restaurace, Bazén s vodními atrakcemi, Půjčovna kol, Půjčovna sportovních potřeb, Terasa



Tipy na výlet v okolí

od [vybrat datum]
do [vybrat datum]
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
od
do
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.

Co říkáte na Sdovolena.cz?

Neustále pracujeme na tom, aby byly naše služby lepší a lepší. Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám Sdovolena líbí a co bychom mohli ještě vyladit.

Zadejte prosím správný email, např. jan.novak@seznam.cz
Napište prosím svůj názor