Villa Marin

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš
Název ubytování Villa Marin
Typ ubytování Vila
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 098 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Dovolená v blízkosti moře na Omišské riviéře ve Ville Marin***


3–7 nocí v Chorvatsku
Ubytování ve Ville Marin***
Apartmány až pro 4 osoby
Stravování vlastní
Ubytování jen cca 60 m od moře
Doprava vlastní nebo autobusová
Nástupní místa po celé ČR


Omišská riviéra – oblíbená destinace v Chorvatsku
Omiš je oblíbené letovisko, kde se vlévá do moře řeka Cetina. Město je známo pro svou písečnou pláž. Centrum města je plné útulných kavárniček, vinných sklípků a restaurací se středomořskou kuchyní. V minulosti bylo město sídlem omišských pirátů, dnes láka milovníky historie středověkými kostely nebo pozůstatky pevnosti. Návštěvníci mohou poznat středomořskou kulturu i díky mnoha akcím, které se zde každoročně konají, například Omišské kulturní léto, Festival Dalmatinských Klap nebo Pirátské večery. Pro vyznavače sportu je Omiš skvělou volbou. Rafting na řece Cetině, potápění v moři, horolezectví, windsurfing nebo pěší turistika po okolí. Dovolená vhodná pro každého, kdo upřednostňuje aktivnější dovolenou.
Ubytování ve Ville Marin***
Villa Marin se nachází v malé vesničce Stanići, která je vzdálená cca 4 km od centra Omiše. K moři je to z ubytování jen 60 m a v okolí najdete jak oblázkové pláže tak i betonová mola. Ve vile jsou k dispozici studia pro 2–3 osoby nebo apartmány pro 2–4 osoby.
Studio 2+1
Vybaveno vlastním sociálním zařízením, malou kuchyňkou, pokojem s manželskou postelí, přistýlkou a balkonem.
Apartmán 2+2
Vybaven vlastním sociálním zařízením, ložnicí, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a kuchyňkou a balkonem.
Stravování

Ve vlastní režii klientů
Apartmány mají vybavený kuchyňský kout
Nejbližší restaurace je vzdálena asi 600 m od ubytování

Pláž jen 60 m od ubytování
Moře se nachází pouhých 60 m od ubytování. Pláže zde najdete oblázkové, ale i betonová mola.
Sport a zábava
Sport
Na plážích si můžete zahrát volejbal, vyzkoušet potápění nebo si můžete zapůjčit kola. Vydat se můžete také do Omiše, které je centrem aktivní dovolené v Dalmácii. Zde můžete využít plážový volejbal, potápění, windsurfing nebo rafting na řece Cetině.
Zábava
V nedalekém Omiš se nabízí nespočet restaurací, barů, různých obchůdků, stánků se suvenýry a čerstvou zeleninou. Zatančit si můžete na místních diskotékách či tanečních terasách. Je zde pořádána řada slavností a festivalů. Za zmínku stojí festival Rybářská noc, která je pořádána v srpnu nebo Pirátské večery na přelomu července a srpna. Rodinám s dětmi doporučujeme návštěvu Dino Parku.
Tipy na výlety
Oblast nabízí bohatou nabídku výletů. Za návštěvu rozhodně stojí např. kaňony řeky Cetiny a Radmanovy mlýny nebo vesnička s přístavem Dugi Rat. Velmi zajímavý výlet je lodí na ostrov Brač, kde se v letovisku Bol nachází proslulá pláž Zlatni Rat. Na Brači také stojí za návštěvu letovisko Supetar a Postira. Pokud Vás neodrazuje větší vzdálenost, navštivte Split, Makarskou, město Trogir, které zapsáno na světovém seznamu UNESCO nebo město Imotski, které se pyšní 2 krásnými jezery, Červeným a Modrým.
Důležité informace

Check in je možný cca od 14.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
Check in/check out probíhá v agentuře Ružmarin na adrese Put Skalica 5, Omiš (cca 4 km od Stanići). V případě autobusové dopravy Vás autobus přiveze na zastávku Gradska Luka (cca 50 m od agentury), kde si Vás převezmou pracovníci agentury. Po 14. hodině Vás poté přepraví do Vašeho apartmánu. Cesta zpět bude probíhat stejně.
Povinná pobytová taxa cca 1,4 €/os./den, osoby 12–17,99 let platí 50 % – hradí se na místě
Klimatizace 3 €/den – hradí se na místě
Domácí zvířata nejsou povolena
Doprava vlastní nebo autobusem
Nástupní místa po celé ČR
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pasTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Rodí se tu diskriminace neočkovaných, míní právník Na základě opatření ministerstva zdravotnictví nebudou muset očkovaní lidé, kteří cestují do ČR ze států se středním a vysokým rizikem, absolvovat po příjezdu negativní test na koronavirus. Podle pirátského experta na zdravotní právo Ondřeje Dostála jde o nedůvodnou diskriminaci.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.