Villa Tina - apartmány s vlastním stravováním

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac
Název ubytování Villa Tina
Typ ubytování Vila
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 699 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Letní dovolená v oblíbeném letovisku Gradac! Ubytování v soukromém apartmánu Tina pouze 300 m od moře


8denní zájezd do Chorvatska – letovisko Gradac
Ubytování v apartmánovém domě Tina
Vlastní stravování
Oblázková pláž cca 300 m od apartmánů
Apartmány mají výhled na moře
Doprava vlastní nebo autobusem


Dovolená u moře v oblíbeném letovisku Gradac
Gradac je nejjižnější letovisko Makarské riviéry, které leží pod pohořím Rilić. Od Makarské je vzdálen cca 40 km. Gradac láká turisty na jednu z nejkrásnějších pláží Makarské riviéry – Gornja Vala. Procházky po krásné, dlouhé promenádě si můžete zpestřit návštěvou četných obchůdků, cukráren, kavárniček a pizzerií, přičemž na jejích obou koncích najdete diskotéky nacházející se přímo u pláže. Svojí polohou na polovině cesty mezi Splitem a Dubrovníkem, umožňuje svým návštěvníkům, kromě koupání a slunění realizovat i výlety do okolí. Nevynechejte návštěvu Dubrovníku (cca 150 km), řeky Neretvy nebo Bačinských jezer.
Ubytování v apartmánech Tina pouze cca 300 m od moře
Moderní Villa Tina se nachází na kopci cca 300 m od krásné oblázkové pláže a cca 300 m od centra města. Apartmánový dům disponuje WiFi připojením (zdarma) a parkovištěm. Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením, TV a balkonem nebo terasou. Studia č. 1, 2 a apartmán č. 5 mají přímý výhled na moře, apartmán č. 4 má boční pohled moře. Klimatizace je za příplatek 5 €/den.
Pro přijíždějící a odjíždějící klienty je v domě k dispozici denní místnost, kde si mohou nechat zavazadla a využít sprchy.
Apartmán 2+2
Vlastní sociální zařízení, ložnice manželským lůžkem, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem.
Studio 2+1
Vlastní sociální zařízení, denní místnost s rozkládací pohovkou a možností 1 přistýlky, kuchyňský kout.
Stravování vlastní

Stravování probíhá ve vlastní režii. Klienti si vaří sami v kuchyňském koutu svého apartmánu
Možnost dokoupení polopenze v pensionu Naše Malo Misto za 3 090 Kč/os.

Oblázkové pláže
Dům je od oblázkové pláže vzdálen cca 300 m. Dlouhé gradacké pláže jsou lemovány borovicemi a palmami a díky drobným oblázkům a mírným vstupem do moře jsou velice vhodné pro rodiny s dětmi. Na plážích klienti mohou využít sprchy a převlékárny (na hlavních plážích). Nejznámější je Gornja Vala, která se nachází na jižním okraji obce a je považována za jednu z nejkrásnějších pláží Jadranu. FKK pláž se nachází na západní straně Gradacu za hotelem Labineca.
Sport, zábava a tipy na výlety
Sport
V rámci letoviska si můžete vybrat z různých druhů rekreačních sportů jako tenis, plavba na loďce, podmořské potápění nebo cyklistika. V Gradaci se nachází několik tenisových kurtů nebo hřiště na vodní pólo, které je v Chorvatsku národním sportem. Na pláži jsou nabízeny různé vodní sporty a můžete si zapůjčit např. vodní lyže nebo vodní skútr.
Zábava
Za zábavou můžete vyrazit do centra Gradacu. Podél pláží se táhne promenáda, na které najdete příjemné kavárny, restaurace a bary, které jsou často otevřeny dlouho do noci a v některých si dokonce můžete poslechnout živou hudbu. Pokud nejste příznivcem živé hudby, můžete zajít na diskotéku, která je pořádána několikrát do týdne. V červenci se zde pořádá tradiční lidová slavnost Gradacká turistická noc, které se účastní folklórní kapely z okolí.
Tipy na výlety
V okolí Gradacu stojí za návštěvu Bačinská jezera, která se nachází přibližně 15 km daleko. Bačinská jezera tvoří 6 navzájem propojených krasových jezer, která jsou až 28 m hluboká. Hladina jezer je jak nad úrovní, tak pod úrovní mořské hladiny. Za poplatek můžete absolvovat po jezerech projížďku. Dalším lákadlem v okolí je řeka Neretva, která pramení nedaleko hranic Bosny a Hercegoviny s Černou Horou a území dolní Neretvy patří k nejúrodnějším zemědělským oblastem v Chorvatsku. Za zmínku také stojí Dubrovník s unikátními historickými stavbami nebo hlavní město Makarské riviéry Makarská.
Důležité informace

Check in od cca 14.00 hod., check out je nutné provést do cca 9.00 hod.
Na místě se hradí povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den
Klimatizace za příplatek 5 €/den
Doprava vlastní nebo autobusem
Nástupní místa po celé ČR
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách
Návrat do ČR v dopoledních hodinách
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd ve večerních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadkyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.