Ville Corinthia

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Ostrov Krk, Baška
Název ubytování Ville Corinthia
Typ ubytování Apartmány
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 398 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Dovolená u moře v oblíbeném letovisku Baška na ostrově Krk, ubytování v soukromých vilkách až pro 4 osoby!


3–7 nocí v oblíbeném letovisku Baška, Chorvatsko
Ubytování ve vilkách Corinthia obklopené parkem
Ubytování v apartmánech pro 4 osoby
Apartmány jen 100 m od moře
K dispozici bazén u hotelu Corinthia (cca 50 m) zdarma
Možný pobyt s domácím mazlíčkem
Vlastní stravování
Vhodné pro rodiny s dětmi
Klimatizace a WiFi zdarma
Vlastní i autobusová doprava
Nástupní místa po celé ČR


Letní dovolená na ostrově Krk v letovisku Baška
Vyhledávané letovisko Baška leží v kvarnerském zálivu na jihovýchodním pobřeží ostrova Krk. Nejnavštěvovanější pláž v Bašce je 2 km dlouhá městská pláž s drobnými oblázky a pozvolným vstupem do vody. Počátky turismu v Bašce sahají až na začátek 20. století a významnou roli při jeho rozvoji sehráli Češi v čele s ředitelem pražské tiskárny Politika Emilem Geistichem, který má dnes památník na pobřežní promenádě. Baška je také známá svou typickou středomořskou architekturou s úzkými uličkami, historickou minulostí a četnými výletními stezkami do okolí, na jejichž vzniku se opět významně podílel Český klub turistů. V nedalekém Jurandvoru se nachází jedna z nejvýznamnějších památek chorvatského raného písemnictví – Bašćanska ploća. V létě v Bašce probíhá Bašské kulturní léto (Bašćansko kulturno ljeto), začátkem srpna Rybářský den a v září se zde každoročně koná folklorní přehlídka. Letovisko nabízí také bohaté společenské a sportovní vyžití.
Ubytování ve vilkách Corinthia obklopených zahradou
Vilový komplex Corinthia je vzdálen cca 100 m od oblázkové pláže. Restaurace a obchod leží cca 100 m od domu. Vilový komplex tvoří 10 jednotlivých vilek, ve kterých jsou vždy 2 apartmány pro 4 osoby. Vilky jsou obklopeny zahradou s posezením, grilem a prolézačkami pro děti. Hosté mají možnost využití služeb blízkého stejnojmenného hotelu Corinthia – bazén a bazén pro děti zdarma, ostatní služby jako jsou wellness, masáže a sauna za poplatek. V blízkosti se nachází také bankomat a směnárna. Parkování je možné na centrálním parkovišti komplexu za poplatek 2 €/den. 
Apartmán 2+2
Dvoupodlažní apartmány disponuje ložnicí s manželským lůžkem, která se nachází v patře vilky. U ložnice je balkon. V přízemí je kuchyně s obývacím pokojem, kde se nachází rozkládací pohovka pro 2 osoby nebo dvě přistýlky. Apartmán je vybaven klimatizací (zdarma), SAT/TV, WiFi, vlastním sociálním zařízením a terasou.
Stravování

Stravování je ve vlastní réžií
Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou
Cca 100 m od apartmánu se nachází restaurace

Pláže v letovisku Baška
Nejnavštěvovanější pláž v Bašce je 2 km dlouhá městská pláž s drobnými oblázky a pozvolným vstupem do vody. V Bašce i na blízkém ostrově Prvići je mnoho dalších možností koupání, neboť v okolí se nachází spousta menších pláží, některé jsou přístupné pěšky, na ostatní se lze dostat člunem. Můžete si ho pronajmout nebo v přístavišti využít služeb vodního taxi. Většina těchto pláží je oblázková a vzhledem k odlehlosti nebývají přeplněné. Nedaleko Bašky se také nachází nudistická pláž Bunculuka, kde je i nudistický kemp. Můžete sem dojet autem. V letovisku se nacházejí četné atrakce pro děti (tobogán, velký zábavní park se skákacími hrady, dětské hřiště. 
Sport a zábava
V Bašce je jachtařský klub, kde se pořádají kurzy plachtění, najdete zde hřiště pro plážový volejbal, půjčovny šlapadel a tenisové kurty. Jsou zde také půjčovny kol, skútrů a sportovních potřeb. V letovisku se nacházejí četné atrakce pro děti (tobogán, velký zábavní park se skákacími hrady, dětské hřiště. V Bašce můžete navštívit mořské akvárium s nejrůznějšími druhy mořských ryb, je zde také jedna z největších sbírek mušlí a korýšů na Jadranu. Otevírací doba akvária: červen a září: 9.00-21.00, červenec a srpen: 9.00-22.00. Vstupné: děti do 5 let zdarma, děti 5-12 let 20 HRK, osoby nad 12 let 30 HRK. V letovisku jsou příjemné restaurace, bary a diskotéky. Letovisko nabízí také široké kulturně-společenské vyžití.
Důležité informace

Check in od 14.00 do 19.00 hod., check out do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 1,4 €/os./den – hradí se na místě
Povinný registrační poplatek 3 €/os/pobyt – hradí se na místě
Povinná ekologická taxa 0,30 €/os./den – hradí se na místě
Domácí mazlíčci za poplatek 10 €/den – na vyžádání u CK, hradí se na místě
Poplatek za parkování 2 €/den – hradí se po příjezdu na recepci
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd (kolem 6 hodiny ranní) a na cestu zpět pozdější odjezd ve večerních hodinách (kolem 22.00 hod.)
Autobusová doprava lze zakoupit jen k termínům sobota/sobota
Cestovat můžete s platným občanským průkazem
Děti musí mít platný občanský průkaz nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhneTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.