Zkrácená dovolená v Crikvenici a Plitvická jezera

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Plitvická jezera, Kvarner
Název ubytování Plitvická jezera
Typ ubytování Zajímavé místo
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 999 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis:Zkrácená dovolená v Crikvenici s polopenzí + celodenní návštěva Plitvických jezer


5denní minidovolená v chorvatské Crikvenici
Celodenní návštěva Plitvických jezer
Přírodní krásy Chorvatska i odpočinek u moře
Vyhlášená jezera se sytě modrozelenou vodou a skvostnými vodopády
Ubytování na 2 noci v Crikvenici s polopenzí
Možnost fakultativních výletů
Služby oblastního delegáta
Doprava moderním autokarem
Nástupní místa a časy odjezdů


Za skvostnou přírodou i zaslouženým odpočinkem
Máte duši cestovatele, srdce zarytého odpočinkáře a volného času jako šafránu? Neodpírejte si zaslouženou dovolenou a dopřejte si výlet, který splní všechna vaše kritéria! První den strávíte v obklopení překrásných jezer a vodopádů národního parku Plitvická jezera. Jedná se o dechberoucí přehlídku sytě modře nebo tyrkysově zbarvených, kaskádovitě položených jezer, která za mocného hukotu i tichého šumění vody propojují skvostné vodopády. Že se jedná o vskutku pozoruhodný svět, dokazuje i kulturní a přírodní dědictví UNESCO, na jehož seznamu tento národní park figuruje. Po devítihodinové pauze, až se dostatečně pokocháte a projdete si všechny stezky, se přesunete dále na jih ke Kvarnerskému zálivu, do oblíbené Crikvenice. Tady na vás bude čekat útulné ubytování na dvě noci v penzionu Mudražija nebo v depandanci Vila Marija***, a to rovnou s polopenzí v ceně. Jak s časem v Crikvenici naložíte, bude záležet jen na vás. Můžete jej strávit lenošením na pláži anebo vyrazit na výlety po okolí – vybrat si budete moci i z nabídky fakultativních výletů, které vám oblastní delegát představí na místě. Tahle dovolená prostě bude podle vašeho gusta!
Program zájezdu
1. den
Odjezd z ČR v podvečerních/večerních hodinách dle nástupního/svozového místa.
2. den
V ranních hodinách příjezd k národnímu parku Plitvická jezera. 

Nejatraktivnějším cílem Plitvických jezer je 16 malých jezer křišťálové modrozelené barvy
Jezera jsou vzájemně spojena dech beroucími vodopády a četnými potoky
Jezerní soustava se skládá z dvanácti Horních a čtyř Dolních jezer
Návštěvníkům jsou k dispozici kilometry turistických cest a do vzdálenějších míst parků se dostanete vyhlídkovým vláčkem
Navečer, po devítihodinové pauze přejezd dále Chorvatskem ke Kvarnerskému zálivu do Crikvenice
Večer příjezd na ubytování v penzionu Mudražija, večeře

3. den

Snídaně v penzionu
Individuální volno v Crikvenici, koupání, možnost fakultativních výletů (aktuální nabídku představí delegát na místě) apod.
Večeře v penzionu

4. den

Snídaně v penzionu
Individuální volno v Crikvenici, koupání, možnost fakultativních výletů (aktuální nabídku představí delegát na místě) apod.
V podvečerních/večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den

Příjezd do ČR v ranních/dopoledních hodinách dle nástupního/svozového místa

Pension Mudražija
Rodinný penzion se nachází pouhých 100 m od písečné pláže. Obchod s potravinami je přímo u penzionu. V nejbližším okolí naleznete restaurace, kavárny, pekárnu, bankomat. Penzion je vybaven recepcí, restaurací, malým venkovním bazénem, venkovním posezením. Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, WiFi, SAT/TV a klimatizací (zdarma). Na chodbě se nachází společná lednice, kterou mohou hosté využít. Některé pokoje mají balkon/terasu.
Vila Marija
Rodinný pension se nachází v první řadě u moře, cca 20 m od penzionu Mudražija. Obchody, restaurace a kavárny se nacházejí v okolí pensionu. Penzion je vybaven recepcí a venkovním posezením. Na prvním a druhém patře je vždy umístěna velká lednice, kterou mohou hosté společně využívat. Dvoulůžkové pokoje (některé s možností až 2 přistýlek) jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, WiFi, TV a klimatizací (zdarma). Některé pokoje mají balkon.
Stravování formou polopenze

Servírovaná snídaně a večeře
Polopenze se podává v restauraci, která se nachází v pensionu Mudražija


Pláže jen 50–100 m od pensionu
Písečná pláž se nachází jen cca 100 m od pensionu. Crikvenica má evropské uznání Modrou vlajku za čistotu moře a pláží. Gradska plaža – s pozvolným přístupem do moře je vhodná pro rodiny s dětmi. Písčitá pláž Crni molo – je součástí pláže Gradsko kupaliště a má pozvolný vstup do moře. Gradsko kupalište nabízí písečnou a štěrkovou pláž. Oblázková pláž Balustarda se rozprostírá od pláže Gradsko kupaliště do centra města Crikvenice. Na některých plážích je možnost pronájmu slunečníků a lehátek u soukromníků. Písečná pláž Gradsko kupaliště je zpoplatněná cca 20 kuna (cca 70 Kč)/os./den. Na ostatní pláže po levé i pravé straně je vstup zdarma.
Důležité informace o zájezdu
Cena zahrnuje

2× ubytování v penzionu Mudražija s polopenzí
Doprava klimatizovaným autobusem
Služby technického doprovodu v autobuse
Služby oblastního delegáta v Crikvenici
Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění
Vstup na Plitvická jezera a do jednotlivých památek
Případní příplatek za nástupní místo

Orientační ceny vstupů
Většinu vstupenek lze koupit hromadně, aby bylo možné získat skupinovou slevu. Aktuální ceny budou upřesněny v pokynech k odjezdu.

Vstup na Plitvická jezera 150 HRK dospělí, 100 HRK studenti, 80 HRK děti do 18 let
1 HRK = cca 3,5 Kč

Další informace

Doporučené kapesné cca 500 HRK
Změna programu zájezdu vyhrazena
Upozornění: hlavní nástupní místo je vždy Brno, vše ostatní mimo brněnskou linku jsou svozová místa. Svozové a rozvozové linky mohou být realizovány autobusy Autokarem nebo pronajatými autobusy jiných firem, minibusy, automobily či oficiálními veřejnými linkami jako RegioJet apod. nebo vlaky.

Popis lokality ubytování

Popis:Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Šestnáct jezer, spousta vodopádů, lesy plné života. Plitvická jezera lákají i po sezóně Bezesporu nejznámější chorvatský národní park si svůj věhlas opravdu zaslouží, a to rozhodně ne proto, že lokace se objevila v jednom z filmových zpracování příběhů o Old Shatterhandovi a jeho rudém bratrovi, ale především pro svoji neuchopitelnou působivost, rozlehlost, barvy a rozmanitost.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.