Barcelo Bavaro Palace

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Dominikánská republika, Punta Cana
Název ubytování Barcelo Bavaro Palace
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 48 230 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Ubytovánídeluxe pokoje s výhledem na golfové hřiště jsou vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, telefonem, SAT TV s LCD obrazovkou, minibarem, trezorem, zařízením na přípravu kávy, žehličkou a žehlicím prknem, balkonem či terasou. Wifi připojení za poplatek (cca 45 USD/týden). Možnost nadstandardního ubytování v rodinných pokojích a suitáchVybaveníZařízení hotelu: směnárna, prádelna, hotelové obchody - s tiskovinami, se suvenýry, klenotnictví, butik, internetový koutek za poplatek, obchodní centrum, lékařská služba, hlídání dětí, 11 restaurací, 13 barů.
Aktivity a zábava: 4 bazény včetně dětských atrakcí, vstup na „Pirátský ostrov“ s více atrakcemi je za poplatek, lehátka a ručníky k dispozici u bazénů i na pláži, dětský klub pro děti 3-12 let včetně venkovního hřiště, kurzy tance, hodiny jogy, tenis, volejbal. Zapůjčení katamaránu, kajaku, surfu, šlapadla, vybavení na šnorchlování či různých her. Další vodní sporty především motorizované za poplatek, stejně jako kurzy potápění a různé výlety (např. šnorchlování, plavání s delfíny). Denně večerní představení se zábavní show, diskotéka, kasino, animační programy pro děti i dospělé. Užití minigolfu i přilehlého 18jamkového golfového hřiště se platí. Lázně s masážemi a dalšími relaxačními procedurami jako pára, vířivka či posilovna za poplatek v sesterském hotelu Barcelo Bavaro Beach

Popis lokality ubytování

PopisRozlehlý hotel na překrásné pláži pro rodinnou dovolenou s pestrou kuchyní a golfem.PolohaLokace: hotel s více než 1.400 pokoji je součástí rozlehlého komplexu Barcelo Bavaro Beach Resort, který tvoří hotel Barcelo Bavaro Palace a Barcelo Bavaro Beach (pouze pro dospělé). Celým komplexem projíždí turistický vláček. Využití restaurací, lázní a dalšího servisu v sesterském hotelu Barcelo Bavaro Beach se platí. K hotelu přiléhá i 18jamkové golfové hřiště. Transfer z letiště Punta Cana trvá cca 30 min. Hotel se nachází přímo na krásné široké 2 km dlouhé písečné pláži chráněné korálovým útesemVýletyVybrané výlety k zakoupení na místě:
rychlolodí a katamaránem na ostrov Saona - od 99 USD/os. (vč. oběda, každý Čt a So)
historické hlavní město Santo Domingo - od 79 USD/os. (vč. oběda a vstupů, každé Út)
eko-karibský okruh (místní škola, projížďka na koni po pláži, plantáže, tradiční voodoo show,...) - od 99 USD/os. (vč. oběda, každou Ne)
vyjížďka na čtyřkolkách - od 55 USD/os. (vč. snacku, denně)
okruh venkovem safari kamiónem (vč. zhlédnutí tradičního tance a návštěvy obchodu s tabákem) - od 95 USD/os. (vč. oběda, každý Čt)
provinční hlavní město Higuey - od 92 USD/os. (vč. oběda, každou St)
na katamaránu za šnorchlováním - od 89 USD/os. (vč. oběda, každé Út)
mořský park Marinarium - od 89 USD/os. (vč. snacku, denně)Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Kam v listopadu? Za adrenalinem do Tanzanie, nebo na kubánské pláže? Podzimní ochlazení je tady a spousta Čechů přemýšlí o tom, kam před ním uteče. Právě v listopadu se totiž naplno rozjíždí sezóna exotických dovolených a pobytů v „zimních“ destinacích. Na rozdíl od předchozích let v nich ale Češi nechtějí jen ležet na pláži. Chtějí poznávat, sportovat, být aktivní. Kam se tedy v listopadu dá vyrazit?... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.