Dominikánská republika s výlety

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Dominikánská republika, Amerika, Dominikánská republika
Ubytování Hotel Vista Sol Punta Cana
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 57 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: all inclusive: snídaně; obědy a večeře formou bufetu; večeře po předběžné rezervaci možná v restauraci s obsluhou (jídla z mořských plodů za příplatek); během dne lehké občerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby v místech a určených hotelem v době od 10 do 24 hodin (nápoje na diskotéce za poplatek; v areálu volně přístupné lednice s vodou po celých 24 hodin).

Popis ubytování

Informace o zájezdu:Ostrov Hispaniola s plážemi, které lákají k lenošení, splní přání i těch nejnáročnějších. Když k tomu přidáme úžasné jeskyně Tres Ojos či výrobnu jednoho z nejkvalitnějších rumů světa, nelze tento ráj na zemi vynechat..
Úžasné karibské pláže, historické centrum Santo Dominga, život místních domorodců, ukázky pěstování a výroby kakaa či cukrové třtiny, koupání a pozorování mořských hvězdic v Národním parku ostrova Saona ... to jsou jenom některé zajímavosti, které uvidíte v rámci tohoto zájezduSpeciální nabídka:Nechcete si připlácet jednolůžkový pokoj? Zavolejte a najdeme Vám dvojici do pokoje.Minimální počet účastníků:10 osobPoloha:Hotel Vista Sol Punta Cana Beach Resort leží u jedné z nejkrásnějších pláží v tropické zahradě ve vzdálenosti cca 30 minut od letiště Punta Caně. Od regionálního centra Higuey ho dělí 47 kilometrů. Restaurace a obchůdky nedaleko v typické karibské vesničce El Cortecito.Ubytování:dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny chladničkou, klimatizací, trezorem k pronajmutí, TV, telefonem (za poplatek), wi-fi (za poplatek), vanou, sprchou, WC, fénem, balkonem nebo terasou, na stranu do zahrady.Vybavení a služby hotelu:Prostorná hala s recepcí, obchody se směnárnou, 1 hlavní bufetová restaurace, 3 restaurace a la carte, 5 barů (provoz jednotlivých barů a restaurací může být v okraj. termínech sezony omezen), wi-fi, dětský klub, 3 bazény, lékařská služba, krytý prostor pro animační programy.Sport a zábava:Zdarma: 2 tenisové kurty, kulečník, stolní tenis, aerobik, fi tness, badminton, plážový volejbal, vodní pólo, plachtění, kajaky, šnorchlování, windsurfing (zdarma 1 hod/osobu/den), úvodní lekce potápění v bazénu, lekce merengue
Za poplatek: osvětlení tenisového kurtu, golf (poblíž 18-ti jamkové hřiště), kursy potápění, jezdectví, wellness, motorizované vodní sporty (vodní lyže, crazy banana), rybaření na otevřeném moři.Vzdálenosti:Hotel Vista Sol Punta Cana Beach Resort leží na pláži Bávaro, jedné z nejkrásnějších pláží ostrova. Lehátka jsou zdarma, ručníky za zálohu. K dispozici je plážový bar/snack bar.

Popis lokality ubytování

Základní informace o destinaci:Ostrov Hispaniola s plážemi, které lákají k lenošení, splní přání i těch nejnáročnějších. Když k tomu přidáme úžasné vodopády v nedotčené krajině nebo jezero s volně žijícími krokodýli či výrobnu jednoho z nejkvalitnějších rumů světa, nelze tento ráj na zemi vynechat.
Když Kolumbus se svými loděmi přeplouval Atlantik, připlul nejprve na Bahamy a Kubu, teprve poté přistál na Hispaniole - ostrově, kde dnes leží Dominikánská republika. Byl nadšen krásou a nevinností tohoto rajského ostrova, jeho hlubokými lesy, vodopády, horami a údolími. Také obyvatelstvo bylo a stále je přátelské a vstřícné.
Jednou z nejnavštěvovanějších oblastí je Punta Cana. Jen na málo místech na ostrově naleznete tak krásné pláže, moře a kvalitní hotely dohromady. I severní část země se snaží přilákat turisty, i když je Atlantický oceán omývající severní břehy ostrova mnohem "drsnější", než Karibské moře na jihu. Severní část země má však své neopakovatelné kouzlo. Pokud se zde budete vyskytovat během ledna a února, můžete v oblasti zálivu Bahía de Samaná pozorovat velryby, kterých je zde okolo 1 500.

Program zájezdu

Program zájezdu:

1. DEN přílet do tropického ráje Odlet z Prahy do Paříže a dále do Punta Cany. Přílet a transfer do hotelu (cca. 30 – 40 minut) . Ubytování na 4 noci All inclusive v hotelu Vista Sol 4* v pokojích comfort. 2. DEN volno po náročném letu užívejte nádherných karibských pláží a all inclusive na hotelu. 3. DEN výlet Safari - život domorodců Přímo z otevřeného trucku budete mít možnost se seznámit se životem obyvatel na dominikánském venkově. Navštívíte plantáž cukrové třtiny a dozvíte se, jak se zpracovává. Uvidíte, jak roste mnoho dalších zdejších plodin, ať už je to tropické ovoce jako mango, banány, ananas nebo kakao a káva. Nahlédnete do typického domku vesničanů a budete si zde moci zakoupit čerstvě zpracovanou čokoládu, kávu, lesní med a další. Také uvidíte, jak se vyrábí doutníky. Po projížďce městem na vás na ranči ve vnitrozemí bude čekat dominikánský oběd. Nezapomeňte plavky, cestou je zastávka na koupání na pláži Macao. 4. DEN volno užívejte nádherných karibských pláží a all inclusive na hotelu. 5. DEN ostrov Saona - Perla Karibiku Po snídani se odhlásíte z hotelu a se zavazadly pojedeme do Bayahibe. Po nalodění v Bayahibe, se vydáte na rychlém člunu podél pobřeží národního parku Del Este až k ostrovu Saona. Cestou je zastávka na koupání v překrásné azurové zátoce, kde si můžete vychutnat vodní hrátky ve velké mělké laguně a při tom pozorovat barevné mořské hvězdice. Na ostrově vás čekají jedny z nejkrásnějších pláží Karibiku a také typický dominikánský oběd formou bufetu. Po obědě máte zhruba 2 hodiny na lenošení a koupání. Zpáteční cesta se absolvuje na katamaránu s hudbou a tancem (pořadí může být i obrácené). Po výletě se přesuneme na ubytování v Bayahibe, hotel 4* All inclusive na 4 noci. 6. DEN volno užívejte nádherných pláží a all inclusive na hotelu. 7. DEN výlet Santo Domingo a jeskyně Tres Ojos První zastávkou na výletě jsou jeskyně Tres Ojos se třemi kouzelnými jezírky s bohatou florou i faunou. Pak už na vás čekají nejstarší historické památky v Novém světě, nacházející se ve staré části města Zoně Colonial. Zde pocítíte atmosféru dávných dobyvatelů a uvidíte, co všechno zde po sobě zanechali. Projdete nejstarší ulici Ameriky Calle Las Damas, navštívíte Kolumbův dům, Národní Pantheon, první katedrálu Ameriky a další pamětihodnosti. Zážitkem je i oběd v restauraci Atarazana , umístěné v historické budově bývalé zbrojnice. Při procházce starým městem navštívíte také muzeum jantaru a obchod se suvenýry, kde oceníTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.