Dreams Punta Cana Resort And Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Dominikánská republika, Punta Cana
Název ubytování Dreams Punta Cana Resort And Spa (ex Now Larimar)
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 44 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

All Inclusive

Popis ubytování

DREAMS PUNTA CANA RESORT AND SPA (EX NOW LARIMAR) 5*****Na bílé a písčité pláži Uvero Alto, 20 minut jízdy od mezinárodního letiště Punta Cana se nachází hotel Dreams Punta Cana resort and Spa 5*, který je vhodný pro rodiny s dětmi i pro novomanžele na líbánky. Resort diponuje 620 pokoji v několika kategorií: „Deluxe Tropical View“ – 27 m²,  „Deluxe Tropical View Family Room“ – 54 m²,  „Deluxe Swim-out“- 27 m². Dále mohou klienti volit i z kategorií v programu Preferred Club* - „Deluxe Tropical View“ – 27 m²,  „Deluxe Tropical View Family Room“ – 54 m²,  „Junior Suite Tropical or Pool View“ – 49 m²,  „Honeymoon Suite Tropical or Pool View“ – 49 m²,  „Master 2Bedroom Suite or Partial ocean View“ – 84 m². Všechny pokoje jsou vybaveny  stropním ventilátorem, telefonem, mini-barem (může být za poplatek), satelitní TV, fénem, trezorem, setem pro přípravu a kávy a čaje. Stravovaní nabízí celkem 9  restaurací, z toho 5 a la carte, (Barefoot Gril - grilované speciality u pláže, Bordeaux - francouzská kuchyně, Coco Café, Himitsu - asijská kuchyně, La Trattoria - pizzeria, Ocean - ryby a další mořské speciality, Seaside Gril - grilované speciality a hlavní bufetová restaurace „World Café“ - mezinárodní kuchyně). Drink si můžete dopřát v některém z 8 barů. Někeré restaurace a bary jsou přístupné pouze dospělým osobám. Během dne můžete vyzkoušet mnoho aktivit jako ping-pong, basketbal, šipky, joga, lekce tance, lekce vaření, několik vodní motorizovaných (za poplatek) a nemotorizovaných sportu. Hotel dispouje také kasinem a fitness centrem. *Preferred Club nabízí (za příplatek): osobní check-in a check-out, Preferred club lounge, 1 restaurace na snídaně a obědy pouze pro členy Preferred Club a část pláže vyhrazený pouze pro Preferred club.
*a la carte restaurace jsou otevřené většinou pouze na večeři, u některých je vyžadovaný formální oděv. Změna služeb hotelu vyhrazena.
 
 

Popis lokality ubytování

Lokalita PUNTA CANALetovisko Punta Cana nebo také „Kokosové pobřeží“ se nachází na východním pobřeží Dominikánské Republiky v provinici Altagracia. Tato turistická destinace je populární od roku 1970 a Karibské moře se zde mísí s Atlantickým oceánem. Pláže Punta Cany – Bavara tvoří přes 30 km dlouhý pás bílého a jemného písku s palmovým porostem a tyrkysově modrým mořem. Je možné zde vyzkoušet celou řadu vodních sportu jako např. jízdu na vodních lyžích či skútrech. Hotelové budovy dle přísných pravidel nesmí převyšovat okolní stromy. A tak zde hotely jsou spíše rozhlehlé než vysoké. V lokalitě najdete kromě hotelů všech kategorií i restaurace, bary a diskotéky. Milovníky golfu jistě nadchne, že zda najdou golfová hřiště např. „Cocotal“. „Manati Park“ nabídne botanickou a zoologickou zahradu s delfináriem, kde je možné za poplatek si s delfínem zaplavat. Letovisko nabízí i kino či divadlo. I z tohoto letoviska je možné podniknout výlet na Isla Saona nebo Isla Catalina. Hlavní město Santo Doming je vzdálené 200 km.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy, s přestupem do Punta Cana nebo Santo Domingo 2. DEN - 11. DEN Pobyt ve Vámi zvoleném hotelu s možností fakultativních výletů. 11. DEN Odlet z Punta Cany nebo Santo Dominga s přestupem směrem Praha 12. DEN Přílet do Prahy (Počet dní/nocí se liší dle vypsaných termínů) Zájezd je možné mít i na kratší či delší dobu než jsou vypsané termíny. Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkretním počtem nocí v hotelu.Tip z okolí
Kam v listopadu? Za adrenalinem do Tanzanie, nebo na kubánské pláže? Podzimní ochlazení je tady a spousta Čechů přemýšlí o tom, kam před ním uteče. Právě v listopadu se totiž naplno rozjíždí sezóna exotických dovolených a pobytů v „zimních“ destinacích. Na rozdíl od předchozích let v nich ale Češi nechtějí jen ležet na pláži. Chtějí poznávat, sportovat, být aktivní. Kam se tedy v listopadu dá vyrazit?... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.