Ocean Blue & Sand

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Dominikánská republika, Punta Cana
Název ubytování Ocean Blue & Sand
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 38 570 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Ubytovánízákladní kategorie - junior suity s výhledem do zahrady či na bazén jsou vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, telefonem, SAT TV s LCD obrazovkou, minibarem, trezorem, zařízením na přípravu kávy, vysoušečem vlasů, žehličkou a žehlicím prknem, balkonem či terasou. Koupelna je vybavena vanou s vířivkou. Wifi připojení za poplatek. Nadstandardní ubytování v luxusnějších suitách možné za příplatekVybaveníZařízení hotelu: prádelna, hotelový obchod, Wifi připojení v lobby zdarma, internetový koutek za poplatek, klub pro děti 4-12 let, klub pro teenagery 13-17 let, 8 restaurací, 4 snack bary, 2 bary v bazénu, 3 tematické bary.
Aktivity a zábava: 2 bazény, lehátka a ručníky k dispozici u bazénů i na pláži, posilovna, vířivka, lázně (masáže), nemotorizované vodní sporty zdarma (šnorchlování, kajaky, windsurfing a úvodní lekce do potápění v bazénu), animační programy u bazénu i na pláži - aerobic, stolní tenis, plážový volejbal. Biliár, bowling, horolezecká stěna na pláži. Večerní zábava, diskotéka, kasino, výlety

Popis lokality ubytování

PopisDovolená na pláži pro celou rodinuPoloharesort se 708 pokoji rozmístěnými v deseti budovách rozesetých v udržované tropické zahradě se nachází přímo na dlouhé písečné pláži. V případě potřeby nákupu či jiné zábavy je nutné využít taxi, v docházkové vzdálenosti nic není. Transfer z letiště Punta Cana trvá cca 35 min.VýletyVybrané výlety k zakoupení na místě:
rychlolodí a katamaránem na ostrov Saona - od 99 USD/os. (vč. oběda, každý Čt a So)
historické hlavní město Santo Domingo - od 79 USD/os. (vč. oběda a vstupů, každé Út)
eko-karibský okruh (místní škola, projížďka na koni po pláži, plantáže, tradiční voodoo show,...) - od 99 USD/os. (vč. oběda, každou Ne)
vyjížďka na čtyřkolkách - od 55 USD/os. (vč. snacku, denně)
okruh venkovem safari kamiónem (vč. zhlédnutí tradičního tance a návštěvy obchodu s tabákem) - od 95 USD/os. (vč. oběda, každý Čt)
provinční hlavní město Higuey - od 92 USD/os. (vč. oběda, každou St)
na katamaránu za šnorchlováním - od 89 USD/os. (vč. oběda, každé Út)
mořský park Marinarium - od 89 USD/os. (vč. snacku, denně)Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Kam v listopadu? Za adrenalinem do Tanzanie, nebo na kubánské pláže? Podzimní ochlazení je tady a spousta Čechů přemýšlí o tom, kam před ním uteče. Právě v listopadu se totiž naplno rozjíždí sezóna exotických dovolených a pobytů v „zimních“ destinacích. Na rozdíl od předchozích let v nich ale Češi nechtějí jen ležet na pláži. Chtějí poznávat, sportovat, být aktivní. Kam se tedy v listopadu dá vyrazit?... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.