Okruh Dominikánskou republikou

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Dominikánská republika
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 98 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci fantastického koupání a poznávání s unikátní příležitostí pozorování velryb.

Program zájezdu

1. den - PŘÍLET DO PUNTA CANA

Odlet z Prahy v dopoledních hodinách. Přílet, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

2. den - OSTROV SAONA

Po snídani transfer do přístavu Bayahibe na jižním pobřeží (cca 60 min).

2. den - Bayahibe - SAONA

Nalodění na rychlý člun, plavba podél pobřeží národního parku Del Este až k ostrovu Saona. Cestou zastávka na koupání v mělké azurové laguně, ve které se nacházejí barevné mořské hvězdice. Pokračování plavby na jednu z nejkrásnějších pláží Karibiku na ostrově Saona. Na pláži bude přichystán oběd formou bufetu s grilováním a dále čas na lenošení a koupání.

2. den - SAONA - Bayahibe

Plavba zpět do přístavu v Bayahibe proběhne na katamaránu s hudbou a tancem (transfery mohou být i obráceně, tj. katamarán při cestě na ostrov a zpět rychlé čluny).

2. den - Bayahibe - SANTO DOMINGO

Po připlutí do Bayahibe bude následovat přejezd do hlavního města Dominikánské republiky, Santa Dominga. Večeře a nocleh.

3. den - SANTO DOMINGO

Po snídani prohlídka historické části Zona Colonial, kde se nacházejí nejstarší památky tzv. Nového světa. Procházka nejstarší ulicí Ameriky a historického centra, návštěva Calle de las Damas, Kolumbova domu, Národního Panteonu, první katedrály Ameriky. Prohlídka muzea jantaru, příležitost bude i k nákupu suvenýrů. Oběd bude přichystán v dominikánské restauraci Atrazana, umístěné v historické budově bývalé zbrojnice. Po obědě návštěva jeskyní Tres Ojos, které se vyznačují třemi kouzelnými jezírky a bohatou flórou i faunou. Odpoledne přejezd na poloostrov Samaná (cca 2,5 hod.), ubytování v hotelu s All Inclusive.

4. den - SAMANÁ, EL LIMON

Po snídani výprava k největšímu vodopádu v Dominikánské republice, El Limon. Hodinová cesta džunglí na horských koních (možno i pěšky) k vodopádu, v průběhu cesty seznámení s místní tropickou flórou, především s typickými tropickými plodinami (mango, káva, kakao). U cíle je možnost osvěžující koupele přímo pod vodopádem. Zpáteční cesta je plánována po stejné trase. Odpoledne relaxace s All Inclusive, možnost individuální návštěvy městečka Santa Barbara hotelovým vláčkem.

5. den - LOS HAITISES

Po snídani odjezd do národního parku Los Haitises. Cesta na motorovém člunu vede přímo z hotelu do největších mangrovových lagun Karibiku, které se nacházejí na protější straně zálivu. V průběhu plavby pozorování ostrůvků obležených hejny vzácného ptactva, především pelikánů a volavek. Návštěva jeskyní, které skrývají vzácné malby Tainů, původních obyvatel ostrova Hispaniola.

5. den - LOS HAITISES-Samaná

Odpoledne návrat do hotelu s All Inclusive.

6. den - VELRYBY, CAYO LEVANTADO

V ranních hodinách vyplutí z přístavu Santa Barbara na moře, kde bývá v tomto období příležitost pozorovat velryby. Právě ony připlouvají do zdejších teplých vod za účelem páření a vyvádění mláďat, a to na pouhé 2 měsíce v roce. Plavba trvá zhruba dvě hodiny a jedná se o jeden z nejkrásnějších zážitků, který můžete v Karibiku zažít.

6. den - Cayo Levantado - Samaná

Kolem poledne připlutí na ostrůvek Cayo Levantado, známý z reklamy na rum Bacardi. Bude připraven oběd s možností koupání na proslulé pláži.

6. den - Samaná - Punta Cana

Odpoledne následuje přesun na opačnou stranu zálivu, odkud následuje pozemní přesun do letoviska Punta Cana. Ubytování v hotelu s All Inclusive.

7.-8. den - PUNTA CANA

Pobyt v kvalitním All Inclusive resortu v letovisku Punta Cana. Volný program, možnost koupání a vodních sportů.

9. den - PUNTA CANA

Pobyt v kvalitním hotelu s All Inclusive, následuje check out z hotelu, transfer na letiště a odlet.

10. den - PŘÍLET DO PRAHY   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.