Barcelo Tiran

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Egypt, Sharm El Sheikh
Název ubytování Barcelo Tiran
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 19 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování - all inclusive (přesný popis all inclusive obdržíte po příjezdu na hotel)• strava formou plné penze + neomezené množství rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby servírované ve sklenicích- restaurace a bary• hlavní restaurace “La Brisa” • středomořská restaurace “Byblos• rybí restaurace “ La Barracuda”• bar v lobby “Barrio” • bar u bazénu “ El Barco” • plážový bar “Bonito” • premium lounge “Buena Vista” • bar “Theater”

Popis ubytování

Umístění- hotel se nachází v severní části Sharm El Sheikhu v oblasti Nabq Bay s výhledem na záliv Aqaba a ostrov Tiran- cca 12km od letištěVybavení a služby- zdarma: 5 bazénů vč. dětského, dětské hřiště a klub (10:00-13:00h a 15:00-17:00h), fotbal, plážový volejbal, tenisové kurty, vodní pólo, šachy, jóga, vodní gymnastika, WiFi v lobby, fitness, dětské kino (19:00-20:30h), minigolf - za poplatek: potápěčské centrum, lázeňské centrum, vodní sporty - zábava a animace: animační programy pro děti, dětská diskotéka (20:30-21:00h), večerní programy, 3x týdně živá hudba v lobby (19:00-21:00h), lekce tance - další: obchody se suvenýry, hlídání dětí (za poplatek)

Popis lokality ubytování

Popis destinaceSharm el-Sheikh, po celý rok hýčkaný slunečními paprsky a omývaný teplou mořskou vodou, leží ze všech egyptských turistických destinací nejblíže k Evropě, můžete se tu opalovat, potápět k nádherným korálovým útesům a pozorovat moře, kdykoliv se rozhodnete, že si uděláte prázdniny a ujedete každodenní rutině. Klima je tu suché a příjemné po celý rok, v zimě se teploty pohybují v rozmezí od 20 do 25 °C, v létě se vyšplhají až na 30 až 35 °C.
Sharm el-Sheik nabízí řadu možností zábavy, například vzrušující (možná skoro bláznivé) vodní sporty a extrémní sporty: vedle potápění, šnorchlování, plachtění, surfování a kitesurfingu si můžete na dovolené v Sharm el-Sheiku vyzkoušet i seskoky s padákem ze sportovního letadla nebo z helikoptéry. V Sharm el-Sheiku si také snadno zarezervujete výlety do blízké Sinajské pouště, kde navštívíte úchvatný klášter svaté Kateřiny a spatříte majestátní Sinajské pohoří.

Pokud do Sharm el-Sheiku míříte za odpočinkem, máme dobrou zprávu, v tomto městě jsou nejznámější lázně v Egyptě, lázně na vysoké profesionální úrovni. Přičtěte k tomu zajímavé večery, které prožijete v místních barech, nočních klubech a tancem na plážích po celou noc nebo magické kouzlo výprav do horské krajiny Sinajské pouště a snadno pochopíte, proč se Sharm el-Sheik řadí mezi nejoblíbenější prázdninové destinace na světě.
Sharm el-Sheik má všechny předpoklady k tomu, aby se dovolená, kterou zde strávíte stala nezapomenutelným zážitkem.

Sharm el-Sheik leží v Akabském zálivu, přibližně 300 kilometrů od Suezu a 19 kilometrů od národního parku Rás Muhammad. V Sharm el-Sheiku zamiřte za zajímavými akcemi do zálivu Naama, ale za denními nákupy i za suvenýry se vydejte do Starého města. Nakupovat se můžete vypravit také do Hadaby (u Ras Um Sid), kde naleznete poklidné obchody, hotely a rekreační střediska. Chcete-li si prohlédnout národní park Rás Muhammad a rezervaci Nabq, nebo se vydat na výlety s potápěním či šnorchlováním, zamiřte do přístavu nebo do jednoho z městských přístavišť.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.