Hilton Sharks Bay Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Egypt, Sharm El Sheikh
Název ubytování Hilton Sharks Bay Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 21 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování - v ceně: all inclusive - plná penze formou bufetu (snídaně 6:30-11:00h, oběd 12:30-15:00h, večeře 18:30-22:00h), během dne lehké občerstvení, rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby servirované po skleničkách - restaurace a bary: beach side - hlavní restaurace Mahfouz (snídaně, obědy, večeře), Restaurace Il Rustico (večeře, nutná rezervace), Sunset bar (snacks, zmrzlina), Bar u bazénu, Chill-ou bar deluxe side - hlavní restaurace Mattam (snídaně, obědy, večeře), Waves bar (snacks, zmrzlina), Splash bar, Olympic bar, Q-Bar (pouze pro dospělé)

Popis ubytování

Umístění- poloha: hotel se nachází cca 5km od mezinárodního letiště Sharm El Sheikh a cca 1km od Soho Square - pláž: hotel má dvě části, jedna přímo u pláže (beach side), druhá část (deluxe side) cca 500m přes silnici, doporučujeme boty do vodyVybavení a služby- zdarma: 7 bazénů (z toho 2 dětské ), fitness, volejbal, stolní tenis, tenis, mini golf, šnorchlování - za poplatek: potápěčské centrum, lázeňské centrum - zábava a animace: dětský klub - další: obchod se suvenýry, minimarket, konferenční prostory

Popis lokality ubytování

Popis destinaceSharm el-Sheikh, po celý rok hýčkaný slunečními paprsky a omývaný teplou mořskou vodou, leží ze všech egyptských turistických destinací nejblíže k Evropě, můžete se tu opalovat, potápět k nádherným korálovým útesům a pozorovat moře, kdykoliv se rozhodnete, že si uděláte prázdniny a ujedete každodenní rutině. Klima je tu suché a příjemné po celý rok, v zimě se teploty pohybují v rozmezí od 20 do 25 °C, v létě se vyšplhají až na 30 až 35 °C.
Sharm el-Sheik nabízí řadu možností zábavy, například vzrušující (možná skoro bláznivé) vodní sporty a extrémní sporty: vedle potápění, šnorchlování, plachtění, surfování a kitesurfingu si můžete na dovolené v Sharm el-Sheiku vyzkoušet i seskoky s padákem ze sportovního letadla nebo z helikoptéry. V Sharm el-Sheiku si také snadno zarezervujete výlety do blízké Sinajské pouště, kde navštívíte úchvatný klášter svaté Kateřiny a spatříte majestátní Sinajské pohoří.

Pokud do Sharm el-Sheiku míříte za odpočinkem, máme dobrou zprávu, v tomto městě jsou nejznámější lázně v Egyptě, lázně na vysoké profesionální úrovni. Přičtěte k tomu zajímavé večery, které prožijete v místních barech, nočních klubech a tancem na plážích po celou noc nebo magické kouzlo výprav do horské krajiny Sinajské pouště a snadno pochopíte, proč se Sharm el-Sheik řadí mezi nejoblíbenější prázdninové destinace na světě.
Sharm el-Sheik má všechny předpoklady k tomu, aby se dovolená, kterou zde strávíte stala nezapomenutelným zážitkem.

Sharm el-Sheik leží v Akabském zálivu, přibližně 300 kilometrů od Suezu a 19 kilometrů od národního parku Rás Muhammad. V Sharm el-Sheiku zamiřte za zajímavými akcemi do zálivu Naama, ale za denními nákupy i za suvenýry se vydejte do Starého města. Nakupovat se můžete vypravit také do Hadaby (u Ras Um Sid), kde naleznete poklidné obchody, hotely a rekreační střediska. Chcete-li si prohlédnout národní park Rás Muhammad a rezervaci Nabq, nebo se vydat na výlety s potápěním či šnorchlováním, zamiřte do přístavu nebo do jednoho z městských přístavišť.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.