Premier Le Reve

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Egypt, Hurghada
Název ubytování Premier Le Reve
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 33 670 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování - ultra all inclusive (přesný popis all inclusive obdržíte po příjezdu na hotel)• strava formou plné penze + neomezené množství rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby servírované ve sklenicích- restaurace a bary: • Turquoise - hlavní hotelová bufetová restaurace• 3 à la carte restaurace (italská, čínská, rybí)• japonská včetně sushi• Indická• bar na pláži• restaurace a bar u bazénu/v lobby• Long bar (šipky, kulečník, karty...)

Popis ubytování

Umístění- luxusní hotel se nachází v letovisku Sahl Hasheesh- cca 22 km od letiště v Hurghadě- cca 25 km od centra HurghadyVybavení a služby- zdarma: celkem 4 bazény (jeden v zimě vyhřívaný), včetně bazénu se slanou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, fitness centrum, plážový volejbal, WiFi - za poplatek: SPA centrum (sauna, pára, jacuzzi, thalasoterapie, masáže a další procedury), vnitřní bazén v nejvyšším patře hotelu s prosklenou střechou - zábava a animace: v hotelovém baru - další:prádelna a čistírna, lékař

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMěsto Hurghada bývalo malou rybářskou vesničkou a dnes se z něj stalo největší turistické centrum v Egyptě. Je ideálním místem pro dovolenou, kde najdete nádherné pláže, korálové útesy a bohatý podmořský život. Hurghada se proslavila především jako ráj potápěčů, jelikož je považována za jednu ze tří nejlepších potápěčských destinací na této planetě. Lokalita ovšem nabízí dostatek zajímavostí i pro návštěvníky, kteří se nepotápějí. Vyzkoušet si můžete různé vodní sporty, zahrát si golf špičkových hřištích nebo se bavit večer v místních klubech a diskotékách.
Hurghada se skládá ze tří částí: Sigaly, El-Daharu a El-Memshy. V Sigale naleznete mnoho hotelových komplexů a hotelů střední třídy, ale také spoustu restaurací. El-Dahar je starší elegantní městská čtvrť, za návštěvu zde jistě stojí bohatý místní bazar. El-Memsha je moderní část města. V okolí Hurghady najdete také mnoho dalších zajímavých lokalit; například zátoku Soma, zátoku Makadi či město Sahl el Hashish.
Pro zájezdy do Egypta / Hurghady s odlety z Prahy, Bratislavy nebo Katovic využíváme přímé letecké linky Air Cairo.

Program zájezdu

Informace o hotelu

POUZE PRO DOSPĚLÉTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Hurghada: město protikladů Pestrá směsice barev, chutí a vůní, ozářená průčelí obchodů a luxusních hotelů v egyptské destinaci Hurghada láká české turisty především pro svou exotičnost, cenovou dostupnost a vcelku kvalitní hotelové služby.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.