Bohol Bee Farm

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Filipíny
Název ubytování Bohol Bee Farm
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 33 920 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Bohol Bee Farm se nachází na kopci v jihovýchodní části ostrova Panglao. Je to krásné místo jako stvořené pro relaxaci. Hotel se nachází u ekofarmy, v klidném a tichém prostředí, kam se turisti rádi vracejí. Obchodní centrum se nachází cca 10 km od hotelu. Letiště v Cebu je vzdáleno cca 120 km (transfer zahrnuje přepravu trajektem a autobusem).

Pláž
Nejbližší písčitá pláž se nachází cca 4 km od hotelu. Bez plážového servisu.

Strava
Snídaně. Možnost zakoupení dalších jídel přímo v restauraci.

Sport a animační program
Hotel neorganizuje animační program.
Hosté mohou využít menší wellness centrum. 

Internet
WiFi zdarma ve veřejných prostorech hotelu.

Místní kategorie
***

Webová stránka hotelu
www.bohol.ph

Náš názor
Komorní hotel s rodinnou atmosférou zaměřený na ekoturistiku.
Vřele doporučujeme klientům hledajícím klidné místo k odpočinku, příjemnou obsluhu a vynikající kuchyni.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Let pravidelnou linkou do Cebu (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, účast na fakultativních výletech. Předposlední den vystěhování, transfer trajektem na ostrov Cebu a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště (včetně plavby trajektem Cebu-Bohol-Cebu), ubytování v hotelu (11 nocí), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Filipiny - Bohol - wczasyJinéOčkování
Žádné očkování není povinné. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a B, tyfu, záškrtu a tetanu. Je nutné vzít s sebou repelenty.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat na Filipíny za účelem turistiky bez víz, pokud doba jejich pobytu nepřesáhne 30 dnů. Při vstupu do země musí cestovatel předložit cestovní doklad platný alespoň 6 měsíců po plánovaném opuštění Filipín.

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.