Mithi Resort & Spa

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Filipíny
Název ubytování Mithi Resort & Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 42 771 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Příjemný Mithi Resort & Spa se nachází na malebném ostrově Panglao, proslulém tyrkysovými vodami a fascinujícími výhledy. Přibližně 300 metrů od hotelu se nachází známá vápencová jeskyně s krásným výhledem - ideální pro fotografy. Nejbližší obchody a restaurace jsou v docházkové vzdálenosti. Hotel Mithi Resort & Spa je vzdálen cca120 km od letiště Cebu (transfer zahrnuje přepravu trajektem a přejezd autokarem).

Pláž
Přímo u hotelu Mithi Resort & Spa se nachází krásná písčitá pláž. Slunečníky, lehátka a osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce 24, lobby bar, bazénový komplex pro děti - lehátka a slunečníky v ceně, restaurace s nabídkou místní i mezinárodní kuchyně, bar, směnárna, obchod se suvenýry, parkoviště a obchodní centrum. Za poplatek: prádelna, půjčovna potápěčského vybavení a nemotorové vodní sporty. Pro děti je k dispozici dětské hřiště a služba hlídání dětí (za poplatek).

Strava
Snídaně.

Sport a zábava
K dispozici je stolní tenis a kulečník, dětské hřiště a herna pro děti. Za příplatek půjčovna kol a tenisové kurty, procedury a masáže v hotelovém wellness centru.

Internet
Připojení Wi-Fi dostupné v společném areálu hotelu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.mithiresort.com

Náš názor
Příjemný hotel Mithi Resort & Spa leží v malebné a klidné lokalitě s přístupem na písečnou pláž. Hotelové wellness centrum nabízí špičkové služby. Ideální relaxační dovolená pro páry v tropické scenérii.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Let pravidelnou linkou do Cebu (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, účast na fakultativních výletech. Předposlední den vystěhování, transfer trajektem na ostrov Cebu a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště (včetně plavby trajektem Cebu-Bohol-Cebu), ubytování v hotelu (11 nocí), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Filipiny - Bohol - wczasyJinéOčkování
Žádné očkování není povinné. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a B, tyfu, záškrtu a tetanu. Je nutné vzít s sebou repelenty.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat na Filipíny za účelem turistiky bez víz, pokud doba jejich pobytu nepřesáhne 30 dnů. Při vstupu do země musí cestovatel předložit cestovní doklad platný alespoň 6 měsíců po plánovaném opuštění Filipín.

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.