Krásy zimního Laponska – romantická příroda Finska

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Finsko
Typ ubytování Ubytování hotelového typu
Druh zájezdu Aktivní
Cena za osobu celkem za 49 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pojďte a nechte se unášet fascinující krásou laponské přírody! Během vzrušující jízdy na sněžném skútru projedete lesy a rašeliništi, při jízdě na saních tažených psím spřežením můžete otevřít vaši mysl a vnímat jedinečné ticho a všeobjímající krásu zdejší přírody. A kde jinde máte možnost vyzkoušet si nocování v iglú či jízdu na saních tažených psím spřežením...Mukavin terveisin! Služby za příplatek:Zapůjčení sněžnic cca 300 Kč/os/den.Zapůjčení bežkařské výbavy cca 300 Kč/os/den.Příplatek za skútr pro 1 osobu cca 1150 Kč/os. (v případě jednodenního programu)Příplatek za jednolúžkový pokoj povinný – 3900 Kč/os.Velikost skupiny:4–16 účastníků.Poznámka:K řízení sněžného skútru je nutné mít platný řidičský průkaz.Před safari na sněžném skútru se skládá jistina 800 € (kreditní karta nebo hotovost) jako spoluúčast odpovědnosti za škody způsobené a zaviněné klientem. Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Popis stravování

polopenze

Program zájezdu

1. den

Letecky Praha – Kittilä, transfer do hotelu, ubytování a večeře.

2. den

Dvoudenní safari na sněžných skútrech – cesta povede zasněženou laponskou krajinou, kde se střídají neporušené lesy se zamrzlými jezery; cestou oběd u otevřeného ohně a možnost rybaření na ledu; k večeru příjezd do srubu, ubytování a večeře.neboPolodenní safari na sněžném skútru, jízda laponskou krajinou včetně zastávek na vyhlídkových místech, návštěva sobí farmy (vč. krmení sobů a oběda) a zimní vesnice, návrat do hotelu a odpoledne relaxace, nebo možnost dalších fakultativních aktivit. 

3. den

Snídaně ve srubu, pokračování v safari na sněžných skútrech; cestou oběd formou pikniku, návrat do hotelu; možnost sauny, relaxace a večeře.neboTradiční rybaření na zamrzlém jezeře, kde u vysekané díry v ledu a na sobích kožešinách budemem čekat na možný úlovek. Fakultativně výlet na běžkách, sněžnicích, případně procházka do městečka Muonio a na most do sousedního Švédska.

4. den

Výlet za arktickými husky – místní husky průvodce vás seznámí se životem těchto psů v arktickém psím centru, kde má domov více než 500 tažných psů; naučíte se ovládat psí spřežení a takto vyškoleni se vydáte na 17 km husky safari; návrat do hotelu, odpoledne možnost fakultativních aktivit: výlet na sněžnicích či běžkách.

5. den

Letecky zpět do Prahy.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.