Prodloužený víkend v Helsinkách

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Finsko, Helsinky
Název ubytování Prodloužený víkend v Helsinkách
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 13 710 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníV našich zájezdech využíváme hotely dle aktuální dostupnosti. Mezi nejčastěji užívané hotely patří:

Hotel Arthur *** http://www.hotelarthur.fi/

•hotel se 182 pokoji je vhodný pro nenáročné klienty k poznání města. Nachází se v centru města blízko hlavního vlakového nádraží a autobusové zastávky.

Scandic Hotel Grand Marina **** http://www.scandichotels.com/Hotels/Finland/Helsinki/Scandic-Grand-Marina/#.Vlb1AdLRbs0

•hotel se 462 pokoji zařízených ve skandinávském stylu je vybaveno telefonem, TV s LCD obrazovkou, minibarem, trezorem a vysoušečem vlasů. Hotel je přestavěný z původně staré budovy skladiště je situován u moře poblíž terminálů trajektů v jedné z nejvýznamnějších helsinských čtvrtí Katajanokka. Katajanokka je ostrov oddělený od centra Helsinek pouze úzkým kanálem. Centrum města je vzdálené 1 km, mezinárodní letiště 20 km.

Rádi vám zpracujeme nabídku na vámi zvolený termín. Pokud si budete přát vyšší kategorii hotelu, neváhejte svůj požadavek zmínit.

Popis lokality ubytování

PopisUbytování na 3 noci v 3-4* hotelu + letenka + transfer do/z hoteluPolohaToužíte-li po oddychu a netradičním výletu, zaleťte si na pár dní do Helsinek. Ve finské metropoli budete pociťovat blízkost moře, jež se protíná do každodenního života jejích obyvatel. Objevte netradiční architekturu modernismu, funkcionalismu a půvabných secesních budov. Finsko je rovněž zemí designu, spjatého s módou, vybavením domu či řešením městské architektury. Co se týká nákupů, kromě typických moderních nákupních center, neopomeňte tradiční tržiště ať už s běžným zbožím, suvenýry či místními kulinářskými pochoutkami. Během procházek městem si odpočiňte v některé z kaváren, a jelikož jsou Finové největší konzumenti kávy na světě, je opravdu z čeho vybírat! Protože jste ve Finsku, vaše relaxace by nebyla kompletní bez návštěvy sauny…
V Helsinkách se neustále něco děje… návštěvu zimních Helsinek můžete spojit s běžkováním či bruslením na zamrzlých plochách. V létě, kdy jsou v Helsinkách dlouhé dny se koná velké množství pouličních slavností a festivalů.
Naše zájezdy do Helsinek se konají na privátní bázi (zajistíme vám letenku, ubytování a privátní transfer z letiště do hotelu a zpět z hotelu na letiště), tj. vždy se uskuteční.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.