Adventní Paříž se zastávkou v Disneylandu s ohňostrojem

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Paříž, Adventní Paříž & Disneyland
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 1 989 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Zažijte krásný adventní čas v Paříži a v místě splněných přání - Disneylandu. Nechte se uchvátit kouzlem Vánoc. Kde jinde můžete nasát vánoční atmosféru než v romantické Paříži? 

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

V dopoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den, Paříž

Po příjezdu zamíříte k Eiffelovce, kde budete mít dostatek času k vystoupaní až nahoru a pokochat se jedinečnými výhledy. Pokud budete mít zájem, můžete si zajít do Mořského akvária, které patří mezi největší akvária v Evropě. Najdete tu 43 nádrží s více než desetitisíci rybami (rejnoci, murény, klaun očkatý 'Nemo', hvězdice, krabi, langusty aj.). Neohrožení se mohou projít tunelem, ve kterém plave 38 žraloků. Poté se projedete na výletních lodích a prohlédnete si hlavní památky kolem řeky Seiny z trochu jiné perspektivy. Individuálně můžete navštívit v daném čase muzeum Louvre. Během odpoledne zamíříte na adventní trhy, kde využijte osobní volno na maximum - vychutnáte si místní speciality (ústřice, lososa, raclette, sýrové fondy, palačinky aj.) a dokoupíte regionální vánoční dárky. Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

3. den, Disneyland

Přejedete do zábavního parku Disneyland, kde se vrátíte zpátky do dětských let. Zažijete nekonečnou zábavu a dobrodružství v pěti kouzelných zemích, kde se sny stávají skutečností. Navíc všechno uvidíte ve speciální předvánoční atmosféře. Pokud nebudete mít zábavy dost, využijte příležitost navštívit i vedle stojící Studio Walta Disneyho. Den v Disneylandu zakončíte jedinečním ohňostrojem.  Po ohňostroji odjezd zpět do ČR. Studio Walta Disneyho: vstupné i dopravu si můžete dokoupit individuálně na místě.

4. den, Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách příjezd do ČR.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.