Disneyland a akvárium v Paříži

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Evropa, Francie
Název ubytování Disneyland a akvárium v Paříži
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 5 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

1. den:

V brzkých ranních hodinách svoz z Brna do Prahy (zdarma), další nástupní místa: České Budějovice (400 Kč), Vodňany(400 Kč), Písek (400 Kč), Tábor (400 Kč), Hradec Králové (400 Kč), Pardubice (400 Kč), Chrudim (400 Kč), Poděbrady (400 Kč), Kolín(400 Kč), Praha a Plzeň zdarma, za příplatek 400 Kč Ostrava, Hranice na Moravě, Přerov a Olomouc. Odjezd z Prahy přes Německo do Francie, kde se ve večerních hodinách ubytujeme.

2. den

Snídaně. Pobývat budeme v oblasti Trocadera a Eiffelovy věže, kde budeme mít možnost návštěvy zrekonstruovanéhopařížského akvária, které se nalézá v bývalém podzemním lomu pod kopcem Chaillot v těsné blízkosti Seiny a Eiffelovy věže. Akvárium bylo zřízeno v roce 1867 pro světovou výstavu a bylo v průběhu let několikrát zrekonstruováno a znovu otevřeno po rozsáhlé rekonstrukci v roce 2006. Podzemní akvárium má plochu 3 500 m2 a obsahuje 500 druhů ryb a bezobratlých a zhruba 9 000 druhů rostlin. Polynéské akvárium obsahuje 600 korálů. Ve velkém bazénu je umístěno na 30 žraloků. Nádrž má objem 3 milióny litrů vody, což z ní dělá největší umělý bazén ve Francii. Celkový objem všech 43 bazénů a akvárií činí 4 milióny litrů. Po prohlídce přejdeme přes most k Eiffelovce k říčnímu přístavu na Seině a další příjemné chvilky můžeme strávit při výletu lodí po Seině s neobvyklým pohledem na známé památky. Alternativě budeme mít možnost návštěvy vodního parku Aquaboulevard, www.aquaboulevard.com. Po výletu lodí se nám naskytne příležitost k navštívení Eiffelovy věž (nutno objednat při rezervaci). Okružní jízdou Paříží se vrátíme na ubytování.

3. den:

Po snídani nás čeká celodenní pobyt v zábavním parku Disneyland u Paříže nebo v parku Walt Disney Studios, případně v obou. Při návštěvě Disneylandu, na ploše více než 600 ha, navštívíte přes 50 fantastických atrakcí, přehlídek a představení. Jedinečnou podívanou naleznete v Zemi pirátů, ve Světě westernu nebo Světě dobrodružství. Můžete se jít bát do Domu hrůzy nebo na Velkou dráhu Indiana Jonese a Chrámu zkázy. Skvělou atrakcí je Cesta na měsíc, kdy po vystřelení z obrovského kanónu absolvujete cestu na Měsíc s několika loopingy v naprosté tmě jen okolo osvícených planet. V pozdních večerních hodinách odjezd, noční jízda přes Německo.

4. den:

Návrat do ČR v dopoledních hodinách (cca 12:00 Praha).

Příplatky

• Disneyland nebo Walt Disney Studio 1530 Kč, děti 3–11 let 1410 Kč• Akvárium 590 Kč (děti do 13 let 490 Kč)• záloha na Eiffelovu věž 200 Kč (cca 16–26 €, doplatek na místě)• výlet lodí 320 KčPředpokládaná částka na vstupy cca 20 €.SLEVY:• 3. a 4. osoba na přistýlce 200 KčZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.