Paříž a zámky na Loiře (letecky)

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Paříž
Název ubytování Paříž a zámky na Loiře (letecky)
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 15 709 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1výhodná cenaVýhody nabídky 2nejkrásnější zámky na LoiřeVýhody nabídky 3komfort letecké dopravyProgram zájezdu1. den: Odlet z Prahy do Paříže, odjezd do oblasti Loiry – Orleans – krátká zastávka ve městě proslulém mj. svou katedrálou a řadou paláců ze 16. století, mj. domem Jany z Arcu apod…, ubytování v oblasti Tours, fakultativně večeře.
2. den: Po snídani odjezd do Chinon – krátká zastávka ve městečku s rozvalinami hradu, který je významnou svatyní kraje Jany z Arcu, Usseé – zastávka u pohádkového zámku „Šípkové Růženky“, odjezd k zámku Azay-le-Rideau, který Balzac nazval broušeným diamantem a který je nejrozkošnějším a nejženštějším ze zámků na Loiře, zastávka v Langeais - prohlídka městečka s původním typicky feudálním hradem z 15. století, Villandry – zámek proslavený překrásnými zahradami a parky, které nadchnou všechny návštěvníky, návrat na ubytování, fakultativně večeře.
3. den: Po snídani odjezd ke klasicistnímu zámku Cheverny z 1. poloviny 17. století s Muzeem myslivosti a proslulým zámeckým psincem se smečkou 70 loveckých psů. Amboise – prohlídka nádherného zámku na skále nad řekou obklopený uličkami starého města. Chenonceaux – návštěva půvabného zámečku na říčce Cher, nazývaného také zámkem šesti žen, odjezd do Tours – prohlídka nejpřitažlivějšího městečka na Loiře, svého času hlavní město Francie, volno, návrat na ubytování, fakultativně večeře.
4. den: Po snídani odjezd k poslednímu zámku na Loiře, který je symbolem a atmosférou oblasti - Chambord – prohlídka nejrozsáhlejšího, vskutku královského zámku, odjezd do Paříže, ubytování, volno nebo fakultativně výlet lodí po Seině, fakult. večeře.
5. den: Dopoledne okružní jízda městem, volno, transfer na letiště, odlet v odpoledních hodinách do Prahy.Cena zahrnuje• leteckou dopravu Praha-Paříž-Praha včetně tax a příplatků • přepravu autokarem po trase zájezdu • 4 noclehy v hotelech*** s kontinentální snídaní ve dvoulůžkových pokojích  • služby průvodce • pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.InformaceFakultativní služby: • příplatek za jednolůžkový pokoj 3.690,- Kč • 4 večeře 2.690,- Kč • výlet lodí po Seině 390,- Kč (cena na místě cca 15 EUR) Informace: Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob.Cena nezahrnuje: - vstupy do památkových objektůTip z okolí
V Paříži se otevřelo Velké muzeum parfémů Francouzská metropole Paříž je přezdívána nejen světovým hlavním městem módy, ale také vybraných parfémů. A právě jim je zasvěcené nové muzeum, které ve čtvrtek zahájilo provoz a nabízí návštěvníkům interaktivní prohlídku, při níž bude nejdůležitějším smyslem čich, napsal deník Le Parisien.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.