Paříž pro náročné (letecky)

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Paříž
Název ubytování Paříž pro náročné (letecky)
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 15 519 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1pokročilí cestovatelé ocení bohatý, náročný programVýhody nabídky 2ubytování v dosahu metraVýhody nabídky 3šíroký výběr fakultativních služebProgram zájezdu1. den: Odlet z Prahy do Paříže, transfer do hotelu, volno nebo pěší prohlídka centra s průvodcem – Náměstí Svornosti, Tuilerijské zahrady, malý Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Centre G.Pompidou, Forum des Halles, Palais Royale, Madelaine, volno, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
2. den:Snídaně, výlet do Versailles – individuální prohlídka zahrad, ev. zámku, návrat do Paříže, La Défense – moderní čtvrť třetího tisíciletí – L’Arche, volno, možnost nákupů, Montmartre, basilika Sacré Coeur, ubytování, fakultativně večeře, večer možnost fakultativně výlet lodí po Seině + okružní jízda Paříží, fakultativně návštěva vyhlídkové terasy na Montparnassu.
3. den:Snídaně, odjezd na zámek Fontainebleau – původně lovecký zámek francouzských panovníků přestavěný na okrasný zámek florentsko-římského stylu v nádherném zalesněném okolí, odjezd k nedalekému zámku Vaux-le-Vicomte – nejpřepychovější a nejvelkolepější palác své doby, vzorová stavba pro zámek ve Versailles ze 17. století proslulá mj. i svými ohromujícími zahradami s terasami, jezírky a fontánami, návrat do Paříže – Pére Lachaise – individuální prohlídka posledního místa odpočinku slavných Pařížanů – Moliere, Chopin, Edith Piaf, Jim Morrison…, volno, ubytování, fakultativně večeře, fakultativně návštěva představení kabaretu Paradis Latin.
4. den:Snídaně, Eiffelova věž, Martovo pole, Invalidovna, volno, odpoledne Latinská čtvrť – Sorbona, Pantheon… volno, ubytování,fakultativně večeře, večer fakultativně návštěva kabaretu Moulin Rouge.
5. den: Po snídani odjezd do centra města, volno k nákupům, individuálním prohlídkám muzeí, galerií apod., v odpoledních hodinách odlet z Paříže do Prahy.Cena zahrnuje• leteckou dopravu Praha–Paříž–Praha včetně tax a příplatků • dopravu autokarem • 4 noclehy v hotelu s bufetovou snídaní v Paříži, v dosahu metra, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím • průvodce• pojištění dle zákona č.159/99 Sb.InformaceFakultativní služby: • příplatek za jednolůžkový pokoj 3.990,- Kč • 4 večeře 2.490,- Kč • výlet lodí po Seině 390,- Kč (cena na místě cca 15 EUR) • návštěva Montparnassu 390,- Kč (cena na místě cca 18 EUR) • vstupenka do kabaretu Moulin Rouge +1/2 lahve šampaňského 3.590,- Kč • vstupenka na představení kabaretu Paradis Latin vč. sklenky šampaňského 1.590,- Kč Informace: Je nutné počítat s částkou na dopravu MHD. Změna programu vyhrazena. Cena nezahrnuje: - vstupy do památkových objektů - přepravu MHDTip z okolí
V Paříži se otevřelo Velké muzeum parfémů Francouzská metropole Paříž je přezdívána nejen světovým hlavním městem módy, ale také vybraných parfémů. A právě jim je zasvěcené nové muzeum, které ve čtvrtek zahájilo provoz a nabízí návštěvníkům interaktivní prohlídku, při níž bude nejdůležitějším smyslem čich, napsal deník Le Parisien.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.