Paříž s návštěvou zámku Versailles

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Paříž
Název ubytování Paříž s návštěvou zámku Versailles
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 2 699 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Vžijte se do atmosféry velkolepého Versailles a představujte si honosné bály konané za Ludvíka XIV. Zatoulejte se do zámeckých zahrad plných krásných uliček a fontán, nebo se nechte oslnit jedinečnými výhledy na Paříž.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den, Romantická Paříž

Přijedete na předměstí Paříže, kde vás čeká krátká autobusová projížďka kolem muzea Musée d'Orsay, Bourbounského paláce nebo Invalidovny. Tady si uděláte krátkou zastávku k fotopauze u hrobky Napoleona Bonaparta. Následně se dopravíte k Eiffelově věži, kde dostanete čas vystoupat až do nejvyššího patra. Jakmile se potěšíte výhledem na město, zamíříte k lodičkám na Seině. Projedete se podél nábřeží a pak zamíříte k Champs-Élysées, která končí u Vítězného oblouku. Tady využijete osobního volna na nákupy v přilehlých boulevardech nebo k odpočívání v zahradách u pravé pařížské kávy. Absolvujete krátkou procházku od náměstí Svornosti přes chrám La Madeleine do Tuilerijských zahrad. Ve večerních hodinách odjezd na hotel. 

3. den, Zámecké Versailles

Odjedete do Versailles a prozkoumáte barokní rezidenci Ludvíka XIV. Uvidíte známou Zrcadlovou síň a nevynecháte ani nádherné zahrady v okolí zámku, ve kterých najdete spoustu fontán, soch, romantických zákoutí a uliček. Během víkendu je navíc možnost spatřit sochy "v pohybu" a nádherné představení vodního muzikálu.   Následně přejedete do Paříže. Navštívíte muzeum Louvre, kde se kromě jiného můžete podívat i na da Vinciho známý obraz Mona Lisa. Jestliže vás muzea nelákají, zůstaňte ve Versailles a podrobněji prozkoumejte Velký a Malý Trianon nebo vesničku Marie Antoinetty a následně se dopravíte do Paříže individuálně. Přejedete do čtvrti Montparnasse, kde vystoupáte na Tour Montparnasse. Zdejší vyhlídka se nachází ve 210 metrech a je odtud nejkrásnější výhled na noční Paříž s blikající Eiffelovkou. V případě zájmu se můžete zúčastnit tříchodové večeře, která není povinná. Ve večerních hodinách následuje odjezd do ČR.

4. den, Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.Tip z okolí
V Paříži se otevřelo Velké muzeum parfémů Francouzská metropole Paříž je přezdívána nejen světovým hlavním městem módy, ale také vybraných parfémů. A právě jim je zasvěcené nové muzeum, které ve čtvrtek zahájilo provoz a nabízí návštěvníkům interaktivní prohlídku, při níž bude nejdůležitějším smyslem čich, napsal deník Le Parisien.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.