Putování po Azurovém pobřeží a Provence

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Provence, 6denní Provence: Cannes,Nice,Gourdon,St. Tropez
Název ubytování Putování po Azurovém pobřeží a Provence
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 4 949 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Objevujte voňavou Provence, která nabízí spoustu úžasných míst k navštívení. Nevynecháte ani záliv St. Tropez, známý z filmu Četník ze St. Tropez, nebo přístavní město Cannes, kde se každoročně pořádá mezinárodní filmový festival.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách (z Prahy okolo 14:00 hod.).

2. den, Nice, Francouzská riviéra

V ranních hodinách přijedete do Nice, které je metropolí Francouzské riviéry. Navštívíte květinový a ovocný trh a projdete se po Starém městě, kde se nachází park s vyhlídkou nad městem - ideální místo pro odpočinek. Odpoledne volný program, možnost koupání v moři. Večer odjezd na hotel.

3. den, Záliv St. Tropez, Port Grimaud, plavba lodí

Přemístíte se do zálivu St. Tropez-Ramatuelle, městečka známého jako místo posledního odpočinku herce Gérarda Philipa. Projdete se malebnými uličkami a hřbitovem s hrobem a školou Gérarda Philipa. Omrknete i známou četnickou stanici St. Tropez. Projdete se přes platanový háj vás zavede do přístavu s množstvím přepychových jachet, ale také s řadou pouličních malířů a umělců. Poslední zastávka bude v Port Grimaud - luxusním lagunovém přístavním městečku, známém také jako Francouzské Benátky. Těšit se můžete na projížďku lodí a případné koupání na nedaleké pláži. Večer návrat na hotel.

4. den, Cannes, Lerinské ostrovy, promenáda La Croisette

Poslední den strávíte v Cannes, kde vás čeká procházka uličkami historického centra na kopec s pevností a vyhlídkou. Projdete se také krytou provensálskou tržnicí, festivalovým palácem a promenádou La Croisette. Budete mít možnost využít fakultativního výletu lodí na Lerinské ostrovy - tady se nachází pevnost na ostrově St. Marguerite, kde byl vězněn známý „Muž se železnou maskou“. Ve zbytku dne bude možnost koupání a odpočinku. Večer odjezd do ČR přes Itálii a Rakousko.

5. den, Návrat do ČR

Návrat do ČR v poledních hodinách.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.