Silvestr v Paříži s návštěvou Disneylandu a ohňostrojem

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Paříž, Silvestr Paříž
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 2 749 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Užijte si vánoční čas v místě, kde se plní přání – v Disneylandu. Čeká vás také romantická projížďka na Seině, odkud si prohlédnete kouzelnou zimní Paříž z jiné perspektivy. A na slavné Champs-Élysées oslavíte začátek Nového roku 2021. 

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den, Paříž

Přijedete na předměstí Paříže a zamíříte k Eiffelově věži. Tady budete mít čas pěšky vystoupat do 2. patra, nebo se projet výtahem do 3. patra této nejvýznamnější francouzské pamětihodnosti. Poté se vydáte do jednoho z největších mořských akvárií v Evropě. Zdejší akvárium má 43 nádrží s více než desetitisíci rybami. K vidění jsou tady rejnoci, murény, hvězdice, kraby i langusty. Zážitkem nejen pro malé je projití se v tunelu, ve kterém plave 32 žraloků. V bazénku si zase můžete pohladit různé druhy rybek. Po prohlídce akvária zamíříte k řece Seině, kde usednete na lodičky a podíváte se na pařížské památky zase ze zcela jiné perspektivy. Následovat bude samozřejmě procházka i po souši. Individuálně můžete navštívit Louvre. V nejromantičtějším místě Paříže bude čas navštívit i adventní trhy a ochutnat něco z místních vánočních specialit jako uzeného lososa, raclette zapečený v bagetě, francouzské zapečené brambory se sýrem, svařené víno nebo horkou čokoládu. Na každém kroku bude vonět a vládnout vánoční atmosféra. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování na okraji Paříže.

3. den, Silvestr v Disneylandu

Přejedete do zábavního parku Disneyland, kde se vrátíte zpátky do dětských let. Zažijete nekonečnou zábavu a dobrodružství v pěti kouzelných zemích, kde se sny stávají skutečností. Navíc všechno uvidíte ve speciální silvestrovské atmosféře. Pokud nebudete mít zábavy dost, využijte příležitost navštívit i vedle stojící Studio Walta Disneyho. Den v Disneylandu zakončíte novoročním ohňostrojem.  Po ohňostroji odjezd zpět do ČR.

4. den, Příjezd do ČR

Příjezd do ČR.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.