Silvestr v Paříži s prohlídkou města + sekt do páru

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Paříž, Silvestr Paříž
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 2 899 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nechte se unést kouzelnou Paříží, která je ještě krásnější během vánočních svátků. Pokochejte se pohledem na město ze světoznámé Eiffelovy věže, projeďte se po Seině a nakonec zakončete letošní rok u Vítězného oblouku na Champs-Élysées.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách. 

2. den, Paříž

Přijedete do Paříže, kde začnete okružní jízdou po známých památkách. Z okna autobusu tak zahlédnete Musée d'Orsay, budovu Bourbonského paláce nebo Invalidovnu s hrobkou Napoleona. Dále navštívíte Eiffelovku, kde bude čas si vyjet do nejvyššího patra, nebo pěšky vystoupat do 2. patra. Až se všichni dostatečně pokocháte a vyfotíte, zamíříte na komentovanou procházku po nábřeží Seiny. Zájemci mohou nasednout na lodičky a pozorovat pařížské památky z jiného úhlu pohledu. Zastavíte se na vánočně vyzdobené třídě Champs-Élysées s Vítězným obloukem. Zde bude volno pro občerstvení a projití si noblesních butiků. Od chrámu Madeleine přes náměstí Svornosti dojdete k Muzeu parfémů Fragonard. Čeká vás exkurze, která je zakončena možností si parfémy vyzkoušet. Ty, co vám zavoní, si můžete za výrobní ceny rovnou koupit jako dodatečný vánoční dárek. Následuje přesun metrem do čtvrti Montparnasse. Kdo se nebojí výšek, má možnost vystoupat na Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výšce 210 m. Vyhlídka na noční Paříž s osvětlenou Eiffelovou věží a dalšími pařížskými památkami se stane jistě nezapomenutelnou. Večer odjezd na ubytování do hotelu.

3. den, Silvestrovská oslava v Paříži

Přijedete na slavný pařížský Montmartre. Prohlédnete si baziliku Sacré-Coeur, a náměstí Place du Tertre s mnohými typickými kavárničkami a obchůdky se suvenýry. Poté se přesunete metrem k Louvru, který je známý nejen díky obrazu Mona Lisa, ale i knize Šifra mistra Leonarda od Dana Browna. Dále budete pokračovat kolem budovy Burzy do čtvrti Grand Boulevards a k Opeře, kde se projdete po bulvárech s možností návštěvy známého muzea voskových figurín Musée Grévin s expozicí slavných osobností ze současnosti i z francouzských dějin. S každou osobností se bez obav vyfoťte. Pro zájemce bude i čas ochutnat tříchodové silvestrovské menu v typické francouzské restauraci. Poté vás čeká přesun do centra k Eiffelově věži nebo na Champs-Élysées (případně jinam, kam budete chtít). Zbytek včera strávíte loučením se se starým rokem a přivítáním Nového roku 2021. Po ohňostroji odjezd zpět do ČR.

4. den, Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.    

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.