Valentýn v Paříži s návštěvou Disneylandu

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Paříž, Disneyland
Ubytování Valentýn v Paříži s návštěvou Disneylandu (Hotel)
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 2 999 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Není romantičtější místo pro strávení svátku zamilovaných než Paříž. Uvidíte to nejlepší, co metropole nabízí - Eiffelovu věž, Champs-Élysées, Montmartre, a to je jen začátek. Navíc prožijete i den v kouzelném Disneylandu!

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den, Paříž

Přijedete na předměstí Paříže a zamíříte k Eiffelově věži. Tady budete mít čas pěšky vystoupat do 2. patra nebo se projet výtahem do 3. patra této nejvýznamnější francouzské pamětihodnosti. Vydáte se do jednoho z největších mořských akvárií v Evropě. Zdejší akvárium má 43 nádrží s více než desetitisíci rybami. K vidění jsou tady rejnoci, murény, hvězdice, kraby i langusty. Zážitkem nejen pro malé je projití se v tunelu, ve kterém plave 32 žraloků. V bazénku si zase můžete pohladit různé druhy rybek. Po prohlídce akvária zamíříte k řece Seině, kde usednete na lodičky a podíváte se na pařížské památky ze zcela jiné perspektivy. Následovat bude samozřejmě procházka i po souši. Od nábřeží Seiny projdete přes Náměstí Svornosti až k muzeu Louvre se světově známým obrazem Mony Lisy. Pokud budete znaveni, můžete posedět v Tuilerijských zahradách, prozkoumávat expozice v Louvru nebo nakupovat v ulici Rivoli. Večer odjezd na hotel.

3. den, Disneyland

Celý den strávíte v zábavním parku Disneyland, který se skládá z pěti kouzelných zemí. Návštěva Disneylandu je zakončena večerním ohňostrojem u zámky Šípkové Růženky. Po ohňostrojích následuje odjezd do ČR.

4. den, Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách příjezd do ČR.    

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.