Valentýn v Paříži s návštěvou Versailles se sektem do páru

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Paříž
Ubytování Valentýn v Paříži na 5 dní (Hotel)
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 3 599 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Zažijte během pěti dnů výjimečnou atmosféru Paříže, včetně výletu do Versailles. Uvidíte to nejlepší, co metropole nabízí - Eiffelovu věž, Louvre, Vítězný oblouk a další. Čas bude i na romantickou procházku po noční Paříži nebo Montmartru.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den, Paříž

Přijedete do Paříže a přesunete se do Latinské čtvrti, kde proběhne celodenní prohlídka města. Projdete se kolem Pantheonu, Lucemburských zahrad, univerzity Sorbonny, po boulevardu Saint-Michel, římských lázní Cluny až na ostrov Íle de la Cité.  Půjdete kolem paláce Conciergerie přes nejstarší pařížský most Pont Neuf až k Louvru, kde budete mít možnost prohlídky muzea. Po odpočinku v Tuilerijských zahradách a na nábřeží Seiny vás bude čekat v podvečerních hodinách romantická plavba lodí po Seině. Večer odjezd na hotel.

3. den, Paříž, Versailles

Odjedete do Versailles, kde proběhne prohlídka barokní rezidence krále Slunce Ludvíka XIV. s mnoha nádhernými sály v čele se známou Zrcadlovou síní. Následně si prohlédnete rozsáhlé zahrady, kde uvidíte množství soch a fontán - nejznámější Apollonovu a Neptunovu, Oranžerii, Velký a Malý Trianon a další. Z Versailles přejedete autobusem zpět do centra Paříže. Nejprve se podíváte do čtvrti Grands Boulevards k chrámu Madeleine a do Muzea parfémů Fragonard s možností nákupu parfémů.  Následně se zastavíte u honosné Ópery Garnier a budete se moci věnovat zážitkové návštěvě muzea voskových figurín Musée Grévin. Po večeři v typické francouzské restauraci přejedete do čtvrti Montparnasse, kde můžete vystoupat na Tour Montparnasse. Odtud se vám naskytne krásný pohled na noční Paříž. Večer odjezd na hotel.

4. den, Paříž

Dojedete autobusem do centra Paříže k Eiffelově věži. Můžete vystoupat do nejvyššího patra této francouzské pamětihodnosti. Poté projdete přes Martova pole k Invalidovně, kde se nachází hrobka Napoleona. Uvidíte i pařížskou třídu Champs-Élysées. Volný čas zde můžete využít k prohlídce obchodů nebo procházce k Vítěznému oblouku. Z náměstí Concorde se přesunete metrem na slavný Montmartre, kde si prohlédnete kabaret Moulin Rouge, Rue Lepic, kavárnu „U Dvou mlýnů“ Amélie Poulain, Place du Tertre s malíři a umělci a v neposlední řadě Zeď lásky.  Na závěr můžete v Montmartru využít svůj volný čas k nákupu suvenýrů nebo třeba zajít na sklenku dobrého francouzského vína. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den, Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách příjezd do ČR.Tip z okolí
V Paříži se otevřelo Velké muzeum parfémů Francouzská metropole Paříž je přezdívána nejen světovým hlavním městem módy, ale také vybraných parfémů. A právě jim je zasvěcené nové muzeum, které ve čtvrtek zahájilo provoz a nabízí návštěvníkům interaktivní prohlídku, při níž bude nejdůležitějším smyslem čich, napsal deník Le Parisien.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.