Valentýn v Paříži se sektem do páru

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Paříž
Ubytování Valentýn v Paříži na 4 dny (Hotel)
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 3 399 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Prožijte Valentýn snů v kouzelné Paříži. Uvidíte to nejlepší, co metropole nabízí - Eiffelovu věž, Champs-Élysées, Montmartre a další. Bude čas i na romantickou procházku po nábřeží Seiny a noční Paříži. Jako bonus od nás obdržíte láhev sektu.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách. 

2. den, Paříž

Přijedete do Paříže a autobusem projedete kolem Sorbonny, Pantheonu, Lucemburských zahrad, boulevardu Saint-Michel, římských lázní Cluny, boulevardu Saint-Germain, Musée d'Orsay, Bourbonského paláce, Invalidovny s hrobkou Napoleona až k Eiffelově věži. Zde máte možnost vystoupat do nejvyššího patra této francouzské pamětihodnosti. Následuje celodenní prohlídka Paříže. Začnete procházkou po nábřeží Seiny s možností romantické plavby lodí. Na třídě Champs-Élysées s Vítězným obloukem můžete využít volno na nákupy nebo si posedět v kavárně. Dále je na programu návštěva náměstí Svornosti a chrámu La Madeleine. Navštívíte i Muzeum parfémů Fragonard, kde si budete moct parfémy zakoupit. Večer odjezd na hotel.

3. den, Paříž

Odjedete do centra Paříže k Louvru, kde budete mít možnost prohlídky muzea. Poté následuje osobní volno, které můžete využít k procházce po nábřeží Seiny a projít přes Palais Royal do čtvrti Grand Boulevards, kolem budovy Pařížské burzy Ópery Garnier. Také bude možnost prohlídky muzea voskových figurín Musée Grévin. Metrem přejedete do čtvrti Montmartre, kde uvidíte Zeď lásky, na které je napsáno Miluji tě v 311 jazycích. Navštívíte také baziliku Sacré-Coeur a náměstí Place du Tertre. Po večeři v typické francouzské restauraci přejedete metrem do čtvrti Montparnasse, kde budete mít možnost vystoupat na Tour Montparnasse. Odtud se vám naskytne krásný pohled na noční Paříž. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

4. den, Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách návrat do ČR. Tip z okolí
V Paříži se otevřelo Velké muzeum parfémů Francouzská metropole Paříž je přezdívána nejen světovým hlavním městem módy, ale také vybraných parfémů. A právě jim je zasvěcené nové muzeum, které ve čtvrtek zahájilo provoz a nabízí návštěvníkům interaktivní prohlídku, při níž bude nejdůležitějším smyslem čich, napsal deník Le Parisien.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.