Velký okruh Francií - jih

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Velký okruh Francií - jih
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 20 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1to nejlepší z jihu FrancieVýhody nabídky 2jedinečná nabídka na trhuVýhody nabídky 3prohlídka jeskyní Grottes de Bétharram v ceněProgram zájezdu1. den: Odlet z Prahy do Nice, odjezd do Marseille, krátká prohlídka centra města, starého přístavu, Notre dame de la Garde, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
2. den: Po snídani odjezd na Arles – prohlídka města na Rhoně, bašta provensálských tradic a kultury s řadou památek z římského osídlení – amfiteátr, divadlo, Constantinovy lázně…, Montpellier – prohlídka města mezi mořem a horami, města paláců s elegantními nádvořími, kamennými schodišti a balkony řadou unikátních památek již ze 12. století, věže z původního opevnění, Chateau d ‘Eau s akvaduktem, katedrála sv. Petra…, odjezd na ubytování do oblasti Narbonne, fakultativně večeře.
3. den: Po snídani prohlídka Narbonne – metropole okolní vinařské oblasti, Horreum – podzemní bludiště sýpek a obilných žlabů z 1. století př.Kr., středověká čtvrť, katedrála, Arcibiskupský palác…, volno, odpoledne odjezd do Carcassonnu. Prohlídka úžasně zrenovovaného pohádkového města nad řekou Aude, původně založené jako římský vojenský tábor, obklopené hradbami ze 13. století. Chateau Comtal – „pevnost v pevnosti“ s vodním příkopem, románskogotická basilika St. Nazzaire, Karbonská brána, divadlo…, volno, odjezd na ubytování v podhůří Pyrenejí, fakultativně večeře.
4. den: Po snídani průjezd úchvatnou a pustou krajinou Pyrenejí do jednoho z nejvýznamnějších poutních míst – Lourd s jeskyní zjevení Grotte Masabielle, volno nebo prohlídka rozsáhlých podzemních jeskyní Grottes de Bétharram turistickým vláčkem, odjezd z Lourd s krátkou zastávkou v Pau – městečku se šarmantním zámkem ze 14. století., odjezd podhůřím Pyrenejí do Biarritzu – mondénního letoviska na pobřeží Atlantiku, volno, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
5. den: Po snídani odjezd do Španělska – San Sebastian – návštěva baskické metropole s mj. nádhernou katedrálou, Plaza Mayor a úchvatnou pláží La Concha, návrat do Francie, přejezd tzv. Stříbrným pobřežím s krátkými zastávkami – Dune du Pilat – písečné duny – do Bordeaux – prohlídka města na řece Garonně – památník girondistů, bursa, celnice, Velké divadlo, basilika St. Michel, volno, odjezd na ubytování,fakultativně večeře.
6. den: Po snídani odjezd přes Bergerac do Sarlatu – prohlídka městečka s největším počtem středověkých domů ze 17. století ve Francii, odjezd do Cahors, dva tisíce let starého města s unikátním opevněným mostem Pont Valentré z počátku 14. století, dále úžasným údolím říčky Lot se zastávkou v St. Cirq Lapopie – jedna z nejhezčích vesnic ve Francii, ubytování v oblasti, fakultativně večeře.
7. den: Po snídani přes Pont de Millau – unikátní 2. nejvyšší most světa, odjezd na pobřeží Lví zátoky se zastávkou v Nimes – prohlídka, města s řadou památek z dob římského osídlení – amfiteátr – nejlépe zachovaná stavba svého druhu, Dianin chrám, Porte Auguste..., v odpoledních hodinách odjezd do Avignonu, jednoho z nejvíce fascinujících měst jižní Francie s rozlehlým papežským palácem ze 13. století, řadou domů ze 17. a 18. století, avignonským mostem. Odjezd na ubytování , fakultativně večeře.
8. den: Po snídani transfer na letiště a odlet do Prahy.Cena zahrnuje• leteckou dopravu Praha-Nice- Praha včetně tax a příplatků • dopravu autokarem dle programu zájezdu • 7 noclehů v hotelech*** s kontinentálními snídaněmi, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím • průvodce • prohlídka jeskyní Grottes de Bétharram • pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.InformaceFakultativní služby: • příplatek za jednolůžkový pokoj 6.490,- Kč • 7 večeří 4.390,- Kč Informace: Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob.Cena nezahrnuje: • vstupy do památkových objektů   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.