Velký severní okruh Francií

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Velký severní okruh Francií
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 18 429 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1návštěva nejatraktivnějších míst severní FrancieVýhody nabídky 2oblíbený okruhVýhody nabídky 3výlet lodí po Seině v ceněProgram zájezdu1. den: Odlet z Prahy do Paříže, transfer z letiště, zastávka v Giverny, prohlídka domu a kouzelné Monetovy zahrady, příjezd do Rouen, prohlídka města, odjezd na ubytování do oblasti Caen, fakultativně večeře.
2. den: Odjezd k Mont St. Michel – prohlídka unikátního opevněného opatství, které je jedním ze symbolů Normandie, jehož vznik spadá až do 10. století, odjezd do St. Malo k prohlídce starobylého korzárského města, ubytování v oblasti, fakultativně večeře.
3. den: Přejezd na jižní pobřeží bretaňského poloostrova do Carnacu k prohlídce jedinečných pravěkých památek, tzv. menhirů, odjezd do oblasti Nantes s krátkou zastávkou ve Vannes – kdysi hlavní město zdejšího kmene mořeplavců, ubytování v oblasti, fakultativně večeře.
4. den: Odjezd směrem na Tours – Villandry, návštěva jednoho z nejnavštěvovanějších zámků na Loiře proslaveného svými krásnými zahradami, Chenonceaux – prohlídka fenomenálního zámku překlenujícího řeku Cher šedesátimetrovou dvoupatrovou galerií, ubytování, fakultativně večeře.
5. den: Po snídani odjezd na Chambord – prohlídka nejrozsáhlejšího a nejnavštěvovanějšího ze zámků na Loiře – s unikátními střešními terasami, klenutými strážnicemi a dvojitým spirálovým hlavním schodištěm, odpoledne odjezd do Chartres, města s nejvelkolepější gotickou katedrálou v Evropě a řadou pozoruhodných kostelů, hrázděných domů, mlýnů, středověkých koželužen, kamenných mostů…, díky nimž se stalo jednou z prvních památkových rezervací ve Francii, v podvečerních hodinách odjezd do Paříže, ubytování, fakultativně večeře.
6. den: Po snídani odjezd do Versailles, prohlídka zahrad a královského zámku, odpoledne návrat do Paříže, okružní jízda se zastávkami, vyjížďka lodí po Seině, volno, návrat na ubytování, fakultativně večeře.
7. den: Po snídani odjezd do centra města, volno k individuálním prohlídkám, nákupům, transfer na letiště a odlet do Prahy.Cena zahrnuje• letenku Praha-Paříž-Praha včetně tax a příplatků • přepravu autokarem po trase zájezdu • 6 noclehů v hotelech*** s kontinentální snídaní ve dvoulůžkových pokojích • služby průvodce  • výlet lodí po Seině • pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.InformaceFakultativní služby: • příplatek za jednolůžkový pokoj 5.490,- Kč • 6 večeří 3.590,- Kč Informace: Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníku pro realizaci zájezdu je 25 osob.    Cena nezahrnuje: - vstupy do památkových objektů   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.