Francouzská Polynésie - Ostrovy lásky

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francouzská Polynésie
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 151 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tichomořský ráj na Polynéských ostrovech

Program zájezdu

1. - 2. den

Letecky do FRANCOUZKÉ POLYNÉSIE na TAHITI. Přílet do hlavního města Papeete. Okružní prohlídka podél pobřeží Tahiti Nui. Tropická džungle s"vysokými vodopády. Šumění mořského příboje v lávových útesech. Návštěva botanická zahrada s galapážskými želvami. Kapradinami zarostlá jeskyně Maraa. Působivé svatyně marae Arahurahu na západním pobřeží. Prohlídka metropole Papeete. Honosná radnice, bohaté polynéské trhy Marché de Papeete. Námořní přístav. Večerní promenáda s"gurmánskými lahůdkami. Nocleh v"Papette.

3. den

Výlet do vnitrozemí ostrova. Zelené údolí Fautaua nacházející se na úpatí sopečných obrů. Pěší výlet divokou přírodou k obřímu vodopádu. Možnost koupání v"teplých vodách mohutné kaskády. Nocleh v"Papette.

4. den

Přejezd trajektem na romantický ostrov srdce Mooreu. Idylické místo s"bílými plážemi, lagunami a korálovými útesy. Vyjížďka na vyhlídkové místo Bélvédér s"výhledem na zálivy kapitána Cooka a Opunohu. Místa, kde se natáčel legendární film Bounty. Cestou vanilkové a ananasové plantáže. Ochutnáme ten nejlepší ananas na světě?

5. den

Celodenní lodní výlet s"pozorováním a krmením žraloků a šnorchlování s rejnoky. Oběd na malém písečném motu. Další místa lahůdkového šnorchlování.

6. - 7. den

Přelet na Huahine. Ostrov klidu ležící mimo hlavní turistické koridory. Nejrozsáhlejší komplex marae na Společenských ostrovech Marae Maeva na březích jezera Fa´una Nui. Zažijte unikátní krmení posvátných úhořů. Návštěva perlové farmy s"možností nákupu vanilky.

8. - 9. den

Přelet na ostrov Raiatea. Nejposvátnější ze všech polynéských ostrovů, z něhož se šířila polynéská kolonizace po celém jižním Pacifiku. Najdeme na náhorních plošinách i vzácnou endemickou květinu tiare apetahi? Nejvýznamnější marae Polynésie – Taputapuatea, posvátný komplex zapsaný na list UNESCO. Vodopády ukryté v"zeleni hor, smaragdové laguny a příjemný klid ospalého ostrova. Možnost celodenního fakultativního výletu na ostrov Tahaa – návštěva vanilkové farmy a farmy na výrobu černých perel, šnorchlování na korálových útesech s výhledem na ostrov Bora Bora, bohatý oběd, koupání na opuštěných ostrůvcích.

10. - 13. den

Přelet na Bora-Bora. Údajně nejkrásnější ostrov Pacifiku se strmými sopečnými vrchy nad mnohobarevnou lagunou. Korálové útesy a pohádkové pláže. Pro zájemce možnost fakultativního výletu na kolech kolem ostrova s návštěvou kultovních míst a chrámů marae, pozůstatky základny ze 2. světové války. Fakultativní možnost celodenního výletu - plavba lodí po třpytivé laguně kolem ostrova, neuvěřitelné barvy moře. Oběd. Zažijte bezpečné koupání se žraloky a rejnoky a jejich krmení, šnorchlování s hejny barevných tropických ryb na korálových ostrovech. Další fakultativní možnosti plážových aktivit (šnorchlování, potápění apod.). Možnost vyhlídkového letu nad Bora Borou ve vrtulníku.

14. den

Přelet z"Bora Bora zpět na TAHITI, poslední koupání a nákupy. Večerní odlet z"Papeete zpět do Evropy.

15. - 16. den

Letecký návrat domů.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.