Hotel Langley resort Fort Royal

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Guadeloupe, Amerika, Guadeloupe
Ubytování Hotel Langley resort Fort Royal
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 40 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: Snídaně, za příplatek polopenze

Popis ubytování

Poloha:Langley Resort Fort Royal je hezký a útulný hotel, který je umístěn v prostředí krásné zelené zahrady. Nachází se na okraji města Deshaies, v severo-západní části ostrova, obklopený tropickou vegetací a impozantní horskou kulisou. Letiště je vzdáleno asi 45 minut jízdy.Ubytování:215 bungalovů s výhledem do zahrady: sprcha / WC, fén, TV (plochá obrazovka), telefon, připojení k internetu (zdarma), klimatizace, lednička, trezor, výhled do zahrady. Každé 2 sousední bungalovy sdílí terasu.

Partial Seaview bungalov: stejné vybavení, ale s částečným výhledem na moře.

Beachfront bungalov: stejné vybavení, ale přímo u moře a jen pár kroků od pláže.
Large Room Sea View: cca 35 až 37 m2, nachází se v hlavní budově, stejné vybavení jako bungalovy, připojení k internetu (Wi-Fi) bez terasy, s panoramatickými okny a výhledem na oceán. Možnost jedné přistýlky.Vybavení a služby hotelu:Tento útulný hotel je obklopen krásnou zahradou a skládá se z hlavní budovy a bungalovů, které se nacházejí ve svahu či u pláže. Hostům je k dispozici restaurace "Le Royal" nabízející mezinárodní kuchyni s kreolskými vlivy, stejně jako plážový bar "Kawan Bar" s rychlým občerstvením. U bazénu a na pláži jsou k dispozici lehátka zdarma. Dále je v areálu k dispozici obchod se suvenýry, WLAN připojení k internetu, prádelna a parkoviště.Sport a zábava:Plážový volejbal, petanque. V ceně pobytu s polopenzí navíc 4 tenisové kurty, Hobie Cat, jízda na kajaku, windsurfing, jízda na horském kole, potápění, wakeboarding.

Popis lokality ubytování

Základní informace o destinaci:Guadeloupe je jako velký zelený motýl, jehož křídla tvoří dva ostrovy rozprostřené v tyrkysově modrém moři. Západní Basse Terre je charakteristický hornatým vnitrozemím s bujnou vegetací, východní Grande Terre naopak plošší, s kilometry typických písčitých pláží. Oba ostrovy dělí úzký mořský průliv Riviere Salée. Když Kolumbus ostrov Guadeloupe roku 1493 objevil, nazval jej podle španělského kláštera Santa Maria de Guadeloupe de Extremadura. Již před ním však ostrov objevili jihoameričtí indiáni Arawakové a dali mu jméno Karukera, což znamená „Ostrov krásných vod“ jakožto popis nespočtu pitoreskních vodopádů na potocích a říčkách uprostřed tropických lesů. Guadeloupe je ideální dovolenková destinace pro milovníky moře a zejména díky Basse Terre si přijdou na své i milovníci pěších tůr a výletů do tropického pralesa. Je to prostě tropický ráj s evropským standardem a kreolským šarmem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.