Studia Habitation Grande Anse

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Guadeloupe, Amerika, Guadeloupe
Ubytování Studia Habitation Grande Anse
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 38 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: K dispozici je restaurace a bar Le Papillion, kde se podávají snídaně, ale je otevřená také na na obědy a večeře (od října do května).

Popis ubytování

Poloha:Hotel se nachází ve svahu nad mořem, jen asi 300 metrů od nádherné 2,5 km dlouhé pláže Grande Anse cca. 2 km od městečka Deshaies Je ukrytý v tropické vegetaci a poskytuje hostům rodinné zázemí a služby. Kvalita ubytování, personál a zejména lokalita je to co z něj dělá jednu z nejlepších voleb při pobytu na krásném ostrově Guadeloupe. Doporučujeme pronajmout k pobytu auto.Ubytování:Hotel nabízí ubytování apartmánového typu s vlastní terasou, nebo balkonem a s výhledem do zahrady. Studia jsou zařízená v tropickém stylu a mají malý kuchyňský kout, s mikrovlnnou troubu a lednici. Pokoje se uklízejí každý 4. den, nebo za příplatek úklid denně.

STUDIO STANDARD - 28m2, obsazenost max. 2 os., 1 dvoulůžko typu queen size bed, klimatizace, plně vybavená kuchyňka, TV, telefon, trezor, terasa s výhledem do zahrady.

RODINNÉ STUDIO - 40m2, obsazenost až 3 dosp. os nebo 2 dosp. a 2 děti, 1 dvoulůžko typu queen size bed + 2 jednolůžkové postele, nebo 1 dvoupatrová postel, klimatizace, plně vybavená kuchyňka na terase, TV, telefon, trezor, terasa s výhledem do zahrady.Vybavení a služby hotelu:Pokud hosté netráví volný čas na pláži, mohou si odpočinout u venkovního bazénuSport a zábava:za příplatek plavby katamaránem či potápění

Popis lokality ubytování

Základní informace o destinaci:Guadeloupe je jako velký zelený motýl, jehož křídla tvoří dva ostrovy rozprostřené v tyrkysově modrém moři. Západní Basse Terre je charakteristický hornatým vnitrozemím s bujnou vegetací, východní Grande Terre naopak plošší, s kilometry typických písčitých pláží. Oba ostrovy dělí úzký mořský průliv Riviere Salée. Když Kolumbus ostrov Guadeloupe roku 1493 objevil, nazval jej podle španělského kláštera Santa Maria de Guadeloupe de Extremadura. Již před ním však ostrov objevili jihoameričtí indiáni Arawakové a dali mu jméno Karukera, což znamená „Ostrov krásných vod“ jakožto popis nespočtu pitoreskních vodopádů na potocích a říčkách uprostřed tropických lesů. Guadeloupe je ideální dovolenková destinace pro milovníky moře a zejména díky Basse Terre si přijdou na své i milovníci pěších tůr a výletů do tropického pralesa. Je to prostě tropický ráj s evropským standardem a kreolským šarmem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.