Kosmopolitní Hongkong s návštěvou Macaa - The Mira

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Hongkong, Hongkong
Název ubytování Kosmopolitní Hongkong s návštěvou Macaa - The Mira 5*
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 55 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Privátní program již od 2 osob.
ANGLICKY hovořící průvodce.

Popis stravování

snídaně

Popis ubytování

DopravaLETECKY Praha - Hongkong - Praha
Mezinárodní letenky vám velmi rádi na požadavek zajistíme.

Uvedená cena letenky je kalkulována v běžné ekonomické rezervační třídě. Aktuální cena letenky bude potvrzena po ověření volných míst dle Vámi vybraného termínu a na základě objednávky na jména.UbytováníTHE MIRA HOTEL 5*, pokoj City Room
Luxusní The Mira Hotel je přímo propojen s nákupním centrem Miramar a leží na bulváru Nathan road, 5 minut od stanice metra Tsim Sha Tsui. V hotelu se nachází restaurace Cuisine Cuisine, která byla oceněna michelinskou hvězdou a nabízí kantonskou kuchyni. Ostatní restaurace se specializují na mezinárodní kuchyni a dát drink si zde můžete hned v několika stylových barech. Pokoje jsou designově zařízené (barva interiéru na výběr) a jsou vybaveny vlastní koupelnou, kabelovou TV, minibarem, bezplatných wi-fi, výběrem polštářů, čtečkou atd. K dispozici je dále non-stop posilovna s bazénem, wellness centrum, kadeřnictví a nehtový salon, čistírna a směnárna.
 Stravovánísnídaně

Popis lokality ubytování

PolohaHongkong

Program zájezdu

1.den

Praha - odlet Odlet z Prahy.

2.den

Hongkong Po příletu do Hongkongu přivítání zástupcem naší CK a následný transfer do hotelu. Ubytování, volný program a nocleh. Fakultativně – večerní plavba Vyhlídková plavba s večeří s laserovou show a návštěvou nočního trhu v Temple Street. Vyzvednutí v hotelu v 18:30, nalodění v přístavu Victoria. Vyhlídková plavba Hongkongem s luxusní večeří formou bufetu za doprovodu živé kapely. Ve 20:00 následuje fascinující světelná laserová show. Po plavbě návštěva Temple Street a jejího nočního trhu s jedinečnou atmosférou, možnost ochutnat místní street food a nakoupit místní produkty za výhodné ceny.

3.den

Hongkong – půldenní prohlídka města Snídaně v hotelu. Po snídani půldenní prohlídka Hongkongu, jeho nejzajímavějších částí jako je Victoria Peak – hora s krásným výhledem na město; „plovoucí vesnice“ Aberdeen -  přístav, kde na lodích žije 6.000 lidí; vyhlídková projížďka po jižních březích Hongkongu; záliv Repulse – klidná pláž s výhledem na Jihočínské moře. Návrat do hotelu. Volný program. Nocleh.

4.den

Hongkong Snídaně v hotelu a individuální volno na vlastní prohlídku města. Fakultativně – trhy Hongkongu Půldenní výlet v Hongkongu (cca 4 hodiny). Návštěva tradičních hongkongských trhů s ovocem a zeleninou, šperky, květinami a ptáky ve čtvrti Kau-Lung. Prohlídka Wong Tai Sin, chrámu zasvěcenému božstvu s léčebnými schopnostmi, jednoho z hlavních turistických cílů v Hongkongu.

5.den

Hongkong – celodenní výlet Macao Po snídani odjezd lodí „Turbo Cat“ na celodenní výlet do Macaa (UNESCO) – bývalé portugalské kolonie, nejhustěji obydlené oblasti na světě. Toto jedinečné místo není slavné pouze pro svá kasina a hazard, ale také pro své evropské kořeny – je zde k vidění mnoho typicky portugalských budov a památek. Tradiční oběd během výletu. Návštěva největšího komplexu kasin na světě v hotelu The Venetian 5*. Návrat do hotelu v Hongkongu.

6.den

Hongkong Snídaně v hotelu. Individuální volno na vlastní prohlídku města nebo fakultativní výlety. Fakultativně – ostrov Lantau Celodenní výlet daleko od ruchu velkoměsta na ostrov Lantau, který si udržel svůj tradiční klidný charakter a přírodní krásy. Cesta lanovkou do budhistického kláštera Po Lin a k impozantní bronzové soše „Velkého Buddhy“ – největší soše sedícího Budhy na světě. Cesta zpět přes vesnici Ngong Ping, lanovkou zpět do Tung Chung. Návrat do hotelu.

7.den

Hongkong Snídaně v hotelu. Individuální volno na vlastní prohlídku města nebo fakultativní výlety. Fakultativně – moderní centrum města Půldenní výlet do centrálního Hongkongu kolem největších a nejvýznačnějších budov (HSCB Bank, Bank of China, Standard Charter Bank), postavených dle striktních zásad Feng-šuej. Prohlídka pokračuje do západní, tradičnější části města, kde jsou k vidění typické léčitelské a starožitné krámky, staré čajovny, chrám Man Mo a mnoho dalšího. Návrat do centra typickou dvoupodlažní tramvají. Návrat do hotelu.

8.den

Hongkong – odlet Po snídani volno na poslední nákupy. Transfer na letiště k vašemu odletu domů.

9.den

Praha Přílet do Prahy.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.