chrám lásky a pláže Goi

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Indie
Název ubytování chrám lásky a pláže Goi
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 32 715 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poznávací část
3* hotely (dle místní kategorie).  5 nocí: Nové Dillí (3 noci), Agra (2 noci).

Pokoje
koupelna (sprcha, wc), možnost přistýlky, klimatizace a/nebo stropní ventilátor.

Strava
Dle programu zájezdu.

Pobytová část
2 noci: ubytování v hotelech 3* (dle místní kategorie). Možnost příplatku za 4* hotel.

Pokoje 
koupelna (sprcha, wc), možnost přistýlky, klimatizace a/nebo stropní ventilátor.

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

ProgramPamátky staré Goi • kosmopolitní Dillí • majestátní Tádž Mahal • svatá města Krišny - Mathura a Vrindavan • Madurai - zlaté pláže Goi • pro zájemce další týden pobytu na Goi  

Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2,5 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT (přímý let) na trase Varšava - Goa. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den 2
Přílet do Goi. Po vízovém a pasovém odbavení transfer do hotelu a ubytování (v závislosti na dostupnosti pokojů). Následně přejezd na prohlídku staré Goi. Uvidíme pozůstatky starého hlavního města Goi, nazývaného druhým Lisabonem, kde se nachází mimo jiné slavná bazilika Bom Jesus, katedrála Se a oblouk vicekrále Indie, kterým se kdysi vstupovalo do bývalého města. Bude to také příležitost vidět indické chrámy, které se nacházejí v okolí města Ponda. Přejezd do hotelu, ubytování, večeře a přenocování. (Trasa cca 50 km) 

Den 3
Po časné snídani přejezd na letiště v Dabolimu a přelet do Nového Dillí. Následně prohlídka Dillí. V programu mimo jiné: Sikhský Zlatý chrám, Humájúnova hrobka (prototyp slavného Tádž Máhalu). Zvenčí uvidíme vládní budovy: Sansad Bhawan (Indický parlament) a Rashtrapati Bhawan (prezidentský dům). Zvenčí uvidíme také monumentální Červenou pevnost (Red Fort) postavenou vládcem Šahdžahánem (řadu let sloužila jako kasárny). Potom se vydáme k India Gate - slavné Bráně Indie. Odpoledne prohlídka Starého Dillí, jehož srdcem je bazar Chandni Chowk a největší mešita severní Indie - Jama Masjid. Uvidíme také Raj Ghat - místo kremace Mahátmy Gándhího. Večeře a přenocování v hotelu v Novém Dillí. (Trasa cca 40 km)

Den 4
Po snídani vystěhování a další prohlídka Dillí, během které uvidíme nejvyšší minaret v Indii - Kutub Minar, Lotosový chrám a navštívíme slavné Connaught Place (finanční a obchodní centrum). Volný čas na nákupy. Následně přejezd do Ágry. Večeře a přenocování v Ágře. (Trasa cca 200 km)

Den 5
Ráno prohlídka monumentální pevnosti v Ágře - největšího a nejzachovalejšího mughálského paláce. Odpoledne návštěva Tádž Mahalu, jednoho ze sedmi novodobých divů světa, mauzoleum založeného císařem Šáhdžahánem na počest své manželky Mumtáz Mahal. Tádž Mahal byl stavěn z bílého mramoru 22 tisíci řemeslníky více než 22 let. Možnost realizace fakultativního výletu do divadla Kalakriti (za poplatek). Večeře a přenocování v hotelu v Ágře. (Trasa cca 20 km) 

Den 6
Po časné snídani vystěhování a přejezd do Mathury, svatého města, kde se měl narodit Krišna. Následně se vydáme do Vrindavanu, kde měl strávit své dětství Krišna, dnes je město obýváno hinduistickými vdovami. Večeře a přenocování v Dillí. (Trasa cca 200 km)

Den 7
Po snídani vystěhování a transfer na letiště. Přelet místními linkami na trase Nové Dillí - Dabolim. Následně přejezd do hotelu na pobřeží Goi. Večeře a přenocování. 
 
Den 8 
Pobyt v hotelu na pobřeží Goi. Snídaně a večeře. Volný čas k odpočinku, ke koupání a opalování, stejně jako k nakupování. Možnost využití fakultativních výletů. 

Den 9
Brzké vystěhování z hotelu, snídaně (možnost snídaně formou cestovních balíčků) a transfer na letiště v Dabolimu. Přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT (přímý let) na trase Goa - Varšava. Přílet do Varšavy.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
Ve dnech 24. - 27.1. mohou být některé z atrakcí v Indii uzavřeny z důvodu státního svátku Dne republiky.
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 („staré“ 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu „nové“ bankovky 500 rupií a 2000 rupií.
Pokud klienti berou s sebou americké dolary, je třeba pamatovat, že v Indii nejsou přijímány bankovky vydané před rokem 2013 a/nebo zničené, roztrhané, ohnuté, ušpiněné apod. 
Váhový limit zavazadel během vnitřních přeletů: 15 kg (hlavní zavazadlo) a 5 kg (příruční zavazadlo). 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.VízaVízum do Indie 
Všichni občané ČR potřebují ke vstupu do Indie, k tranzitu a k vycestování z Indie platné indické vízum. Indické vízum lze získat buď v klasické formě vízového štítku vylepovaného do cestovního dokladu příslušným zastupitelským úřadem Indie nebo za určitých podmínek formou elektronického víza (tzv. e-VISA)  obdrženého emailem. Vízum si musí občan ČR obstarat ještě před odjezdem do Indie, obdržet jej až při příjezdu na hraničním přechodu není možné. 

Indické elektronické turistické vízum e-VISA
Touto cestou lze žádat o  vízum pro krátkodobou (do 60 dnů) turistickou, obchodní nebo zdravotní cestu do Indie. Žádost o elektronické  vízum se vyplňuje prostřednictvím webové stránky https://indianvisaonline.gov.in/evisa/Registration. Žádost o elektronické vízum se vyplňuje v angličtině. Rozhodnutí obdrží žadatel e-mailem do 72 hodin. Žádost vyplňujte bez diakritiky, tj. bez háčků a čárek.
Po vyplnění žádosti je třeba uploadovat do systému čtvercovou fotografii cestujícího, a to ve formátu jpg nebo jpeg, a to s minimálními rozměry 350 (šířka) x 350 (výška) pixelů, přičemž velikost fotografie musí mít minimálně 10 KB a maximálně 1 MB. Fotografie musí zobrazovat celou tvář cestujícího z čelního pohledu, musí mít bílé pozadí a nesmí mít žádné orámování.
Dále je třeba uploadovat také sken datové stránky pasu, tj. té strany pasu, na které je fotografie cestujícího. Soubor s fotografií musí být ve formátu pdf a musí mít velikost minimálně 10 KB a maximálně 300 KB. ​
Součástí žádosti je platba vízového poplatku ve výši 50 USD zvýšeného o bankovní poplatek (ve výši až 2,5 % vízového poplatku). Poplatek se hradí přes internet výlučně debetní nebo kreditní platební kartou VISA nebo MASTERCARD. 

Více informací najdete na stránkách Ministerstva zahraničních věcí: http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indie/cestovani/visa.htmlCenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT (přímý let) na trase Varšava - Goa - Varšava, vnitřní přelety na trase: Goa - Nové Dillí a Nové Dillí - Goa (váhový limit zavazadla 15 + 5 kg), letištní taxy, ubytování (7 nocí), přejezdy klimatizovaným autokarem nebo minibusem, stravování: snídaně a večeře dle programu, služby polského průvodce, turistický program (viz níže), 1 láhev vody/os./den (pouze během poznávací části), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštěvovaných objektů, spropitné pro místní průvodce, nosiče zavazadel, číšníky, obsluhu skupiny v systému TGS (cca 160 USD/os., povinný poplatek průvodci formou balíčku). Nezahrnuje: osobní výdaje, další jídla a nápoje, vízum do Indie, poplatky za možnost fotografování a filmování (cca 40 USD/os.) a fakultativní výlety. 

Název zájezdu v polském jazyce: Świątynia Miłości i plaże Goa
Kód zájezdu: IGD

Upozornění! Výše uvedené ceny víz a poplatky za balíček účasti na programu byly uvedeny ke dni 21.12.2020 a mohou být změněny. Výlety v okolíFakultativní výlety: divadlo v Ágře (cca 45 USD/os.).
Upozornění! Fakultativní výlety probíhají při min. 12 osobách.  Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.