Ayodya

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Indonésie, Nusa Dua
Název ubytování Ayodya
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 27 264 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Ayodya v tradičním balijském stylu se nachází v Nusa Dua, na jihu ostrova. Nusa Dua je uznávaná za nejlepší přímořské letovisko na Bali (ale zároveň daleko od rušných letovisek). Na letiště je to cca 12 km, do Kuty (s širokým výběrem obchodů, restaurací, barů a zábavy) je to cca 15 km (doprava taxi cca 15 USD). V blízkosti hotelu Ayodya se nachází 18jamkové golfové hřiště a nákupní centrum Bali Collection s velkým výběrem restaurací.

Pláž
Přímo u hotelu Ayodya se nachází široká a písčitá pláž s jemným světlým pískem a pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, 5 restaurací (mezinárodní, s plody moře, japonská, středomořská a restaurace u bazénu se snack barem), lobby bar, obchody se suvenýry, 2 bazény se sladkou vodou (z toho 1 s brouzdalištěm pro děti), sluneční terasa, slunečníky, lehátka a plážové osušky - zdarma. V hotelu Ayodya je také velké a dobře vybavené konferenční centrum (14 konferenčních sálů, největší pro 700 osob) a wellness centrum (ceník je k dispozici na recepci). Internet v konferenčním centru (za poplatek - ceník na recepci). Pro nejmenší hosty je k dispozici miniklub a dětské hřiště.

Pokoje
Hotel Ayodya má přes 540 pokojů různého typu. Našim klientům nabízíme pokoje typu Deluxe Garden View (s výhledem na zahradu, bazén nebo golfové hřiště) s rozhlohou cca 45 m². Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s koupelnou a WC (přistýlka v podobě rozkládací postele - pouze na potvrzení). V každém pokoji je individuálně nastavitelná klimatizace, satelitní TV, minibar (konzumace za poplatek), příslušenství k přípraě kávy a čaje, telefon, vysoušeč vlasů a trezor (zdarma). Všechny pokoje mají balkón.

Strava
Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu.

Sport a zábava
Hotel Ayodya neorganizuje animační program. 3x týdně pořádá večerní vystoupení s živou hudbou  (cena cca 187 500 IDR nebo cca 375 000 IDR s večeří). Zdarma: kulečník, posilovna, stolní tenis, plážový nohejbal, basketbal, šachy a plážový volejbal. Za poplatek: squash, tenis, minigolf, lekce jógy a centrum vodních sportů na pláži v blízkosti hotelu (nabízí např. windsurfing, kitesurfing, jet ski, potápění a plavbu lodí s proskleným dnem - ceník je dostupný na místě).

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi - zdarma. 

Místní kategorie
*****

Webové stránky
http://www.ayodyaresortbali.com

Náš názor
Hotel Ayodya je vhodný i pro náročné klienty. Doporučujeme jej především pro osoby, které hledají klidný odpočinek daleko od rušných letovisek, ale zároveň blízko pláže, která patří mezi nejlepší na Bali. Vřele doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.CenaZákladní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 9 nebo 12* nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min. 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu ubytování a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Bali.

Název zájezdu v polském jazyce: Bali - wczasyVýlety v okolíKINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. Cena cca 55 USD.

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování. Cena cca 42 USD.

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. Cena cca 55 USD.

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy s eposu Rámajány. Cena cca 49 USD.

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. Cena cca 55 USD.

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! Cena cca 75 USD.

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.JinéVízová povinnost byla pro občany ČR zrušena.

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Doporučujeme vzít si s sebou USD, ale je možné vyměnit na místě také EUR nebo jinou běžně užívanou měnu. Upozornění! V Indonésii nejsou akceptovány dolary staré série (vydané před rokem 2009. Bankovky musí nesmí být poškozené.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.