Bali pro každého - Ostrov bohů a démonů

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Indonésie
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 49 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hinduistické tradice i odpočinek na plážích

Program zájezdu

1. den

Letecky na Bali.

2. den

Přílet do Denpasaru. Krátký přejezd do centra umění, Ubudu. Nocleh v Ubudu.

3. den

Prohlídka Ubudu a okolí. Pura Dalem - chrám mrtvých v džungli. Opičí prales. Muzeum malíře Antonia Blanca. Chrám v Lotosové zahradě Saraswati a královský palác v Ubudu. Večerní představení kecak - opičí tanec. Ohňový tanec a kreace tanečníka na žhavých uhlících."Nocleh v Ubudu.

4. den

Výjezd k jezerům Buyan, Bratan a Tamblingan. Vodní chrám Ulun Danu, jeden ze směrových chrámů Bali zasvěcený bohyni jezera. Exotickým ovocem přetékající tržnice. Návrat do Ubudu. Pro zájemce možnost tradičních masáží."Nocleh v Ubudu.

5. den

Výjezd do hor. Besakih. Snad nejhezčí místo na Bali na úpatí posvátné sopky Agung (3 142 m). Komplex 30 chrámů na sedmi terasách. Horská cesta po okraji kaldery přes Kintamani, výhled na lávové pole a jezero nejatraktivnější sopky Bali, Batur. Svatyně vnitřní očisty Tirta Empul, jedno z nejposvátnějších míst hinduistických míst ostrova. Královské hrobky Gunung Kawi umístěné v překrásných zahradách. Stupňovité rýžové terasy Tegalalang."Nocleh v Ubudu.

6. den

Přesun na severní pobřeží. Cestou soudní dvůr Kertha Gosa. Chrám s netopýří jeskyní Goa Lawah. Zastávka na koupání a oběd na pláži Pasir Putih (Virgin Beach) nedaleko Candidasy. Královské koupele Tirtagangga. Vodní palác a labyrint jezírek v krásné zahradě. Přejezd do Amedu, vyhlášeného potápěčského střediska. Nocleh v Amedu.

7. - 8. den

Pobyt v Amedu. Špičkové potápění a šnorchlování. Turisty teprve objevovaná nádherná oblast. Tulamben, nejhezčí potápění na Bali. Vrak americké válečné lodi Liberty porostlý korály. Pro zájemce fakultativně výstup na Gunung Agung, případně výlet na chrám Pura Lempuyang, vysoké terasy chrámu z bílého kamene s bránou do nebes. Nocleh v Amedu.

9. den

Přesun do plážového letoviska Sanuru na východní pobřeží. Cestou zastávka na pláž, kde se získává sůl z mořské vody tradičním způsobem. Návštěva vodního paláce Taman Ujung Sukasada. Nocleh v Sanuru.

10. den

Celodenní fakultativní výlet na poloostrov Bukit, koupání a oběd na pláži Geger nebo Pandawa. Chrám Uluwatu tyčící se 70 metrů nad hladinou moře. Večeře v rybí restauraci při západu slunce na pláži v"Jimbaranu. Nocleh v Sanuru.

11. den

Poslední koupání, nákup suvenýrů a večerní odlet domů.

12. den

Přílet zpět do vlasti.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.