Indonésie / Okruh ostrovem Bali se závěrečným pobytem na pláži

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Indonésie
Název ubytování Okruh ostrovem Bali s pobytem na pláži
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 45 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tanah Lot • Ulun Danu • Puseh • Kintamani • Kerta Gosa • Unudu • Goa Lawah
Termín | 12.– 22. listopadu 2020
Cena | 45 900 Kč | příplatek na jednolůžkový pokoj 5 600 Kč
1. den: Odlet z Prahy nebo Vídně (bude upřesněno) s přestupem do Denpasaru.
2. den: Přílet na mezinárodní letiště Ngurah Rai do Denpasaru, metropole ostrova Bali a stejnojmenné indonéské provincie, transfer do přímořského areálu Kuta nebo Sanur, ubytování v hotelu, nocleh.
3. den: Odpočinek, koupání, pro zájemce možnost masáží, koupelí nebo raftingu, nocleh v tomtéž hotelu.
4. den: Prohlídka chrámu Mengwi, poté odjezd k chrámu Tanah Lot z 16. století, který stojí na mohutné skále v Indickém oceánu, jízda k terasovitým rýžovým polím Jatiluwih, kde shlédneme různé fáze pěstování rýže. Další prohlídka patří nejvíce fotografovanému chrámu na Bali, Ulun Danu v Bedugulu s nádherným výhledem na jezero Bratan. Než dojedeme na druhou stranu ostrova k Jávskému moři, shlédneme ještě vodopád Git Git. Večeře a nocleh v hotelu na černé pláži Lovina Beach.
5. den: Časně ráno v 6.00 možnost pozorovat na pláži Lovina delfíny při východu slunce, poté zastávka u horkých pramenů v Banjar, kde bude možnost koupání v přírodním horkém bazénu, pokračování v jízdě nás dovede do buddhistického kláštera Brahma Wihara Arama, odtud na vrchol Gobleg, odkud je krásný výhled na dvě jezera – Tambligan a Buyan. Další zastávka bude na rýžových terasách v Pacungu. Poslední zastávka bude u Chrámu královské rodiny. Návrat do hotelu v Lovina Beach.
6. den: Po snídani odjezd na vrchol vulkánu Kintamani (1 450 m), odkud je nádherný výhled na horu Batur (1 717 m) a stejnojmenné jezero. Uvidíme i jezero v kráteru této činné sopky. Odpoledne navštívíme chrámy Kehen temple a Goa Gajah a nestarší chrám na ostrově, Puseh. Cestou ještě navštívíme zahradu koření v Sebatu, kde se seznámíme jak s mnoha druhy koření, tak i s ovocem, pěstováním kávy a kakaa. Večeře a nocleh v hotelu na pláži Candidasa Beach.
7. den: Po snídani odjezd do Tenganan, autentické balijské vesnice, prohlídka netopýří jeskyně a chrámu Goa Lawah. Odtud do Klunkung, návštěva dvora bývalého království Kerta Gosa s klasickými malbami v královské síni a prohlídka Plovoucího pavilonu. Odjezd do Ubudu, oblasti místního domorodého umění, návštěva obrazové galerie v Batuánu, batikové a tkalcovské dílny, zatímco vesnice Celuk je centrem zlatníků a stříbrotepců. Vesnice Mas je střediskem dřevořezby. Zde je také možno shlédnout domorodý tanec kecak, znázorňující epos Ramajána. Přejezd do hotelu v Kutě nebo Sanuru, večeře a nocleh na pláži.
8. a 9. den: Volno ke koupání, možnost využití nabízených aktivit, mj. masáže, aromatické a květinové koupele nebo rafting na křišťálově čistých vodách řek Telaja Waja nebo Ayung.
10. den: Dopoledne volno u moře, navečer transfer na letiště, odlet do Evropy.
11. den: Přílet do Vídně nebo Prahy s přestupem (bude upřesněno).
Cena zahrnuje | letenku tam a zpět s přestupem, 8x ubytování se snídaní, 4 x polopenzi (oběd nebo večeře po dobu okruhu – při celodenním pobytu na pláži je v ceně pouze snídaně), dopravu po ostrově v době okruhu, místního průvodce a českého průvodce překládajícího výklad, který doprovází skupinu již z Brna, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje | vstupné cca 35 € (v hotovosti na místě), nápoje k jídlům, další stravování mimo výše uvedeného, spropitné 40 € na osobu, transfer z Brna na letiště a zpět 500 Kč jedním směrem, cestovní pojištění, 4 večeře v ostatní dny zájezdu za 800 Kč.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.