Agrofarma Agritur Sottoilmelo - 3, 4, 5 nebo 6 nocí na vlastní dopravu

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Marilleva / Folgarida, Bordiana
Ubytování Agrofarma Agritur Sottoilmelo
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 958 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Lyžování v oblíbeném středisku Marilleva/Folgarida! Ubytování na agrofarmě ve vesničce Bordiana


Ubytování na 3, 4, 5 nebo 6 nocí na agrofarmě Agritur Sottoilmelo
Stravování vlastní
V ceně vstup do wellness
Sjezdovky jsou vzdáleny 14,5 km a skivlak je cca 800 m
62 km sjezdových tratí
Dva snowparky
Bohatý program apré-ski (program po lyžování)
Vlastní doprava


Lyžování v oblasti obklopené přírodou
Středisko Folgarida-Marilleva leží na severním svahu Val di Sole neboli Slunečného údolí v nadmořské výšce 2234 m.n.m. Středisko si oblíbili především mladší lyžaři a milovníci prkna, pro které jsou zde vybudovány dva snowparky (Malga Panciana a Malghet Aut). Díky modernímu technickému zázemí je zasněžováno 95% sjezdovek. Lyžaři se mohou těšit na množství sjezdovek různé obtížnosti. V areálu se nachází celkem 62 km sjezdovek, z toho 5 černých, 11 červených a 19 modrých. Rodinám s dětmi doporučujeme návštěvu nového Family parku ve Folgaridě.
Ubytování na rodinné agrofarmě Agritur Sottoilmelo
Farma Agritur Sottoilmelo se nachází v údolí Val di Sole v malé vesničce Bordiana cca 6 km od Cles a Male. Dům leží na klidném a slunném místě jen pár kroků od lesa, kde se Vám naskytne úchvatný výhled na pohoří Adamello – Brenta a Ortles – Cevedale a řeku Noce. Sjezdovky jsou vzdáleny cca 14,5 km a skivlak (nemají skibus) zastavuje cca 800 m od ubytování. Nejbližší restaurace cca 100 m. Farma nabízí parkoviště, WiFi připojení a malé wellness centrum se saunou, tureckými lázněmi, zážitkovou sprchou a relaxační zónou (vstup do wellness – 17.00 až 19.00 hod. je nutné vždy objednat ráno před lyžováním). Kvůli Covid–19 opatřením ale nemusí být wellness v provozu. Prostorné apartmány v typicky alpském stylu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem, TV a většina i balkonem.
Mono 2/Mono 3 
Apartmán pro 2 až 3 osoby, skládá se z dvoulůžkového pokoje se skloněnými stropy, je vybaven vlastním sociálním zařízením, obývacím pokojem s manželským lůžkem a kuchyňským koutem, SAT/TV. V případě apartmánu Mono 3 je 3. lůžko ve formě rozkládací pohovky.
Trilo 4/5/6 
Apartmán pro 4 až 6 osob, se skládá ze dvou 2-lůžkových ložnic, obývací místnosti s rozkládací pohovkou pro 1–2 osoby a kuchyňského koutu. Dále je v apartmánu vlastní sociální zařízení.
Quadrillo 6/7/8
Apartmány pro 6 až 8 osob, jsou světlé a prostranné a všechny se nacházejí v přízemí, tři 2lůžkové ložnice s manželským lůžkem nebo 2 oddělenými lůžky, obývací místnost s rozkládací pohovkou pro 1–2 osoby a kuchyňským koutem, 3 koupelny, SAT/TV. 
Stravování

Stravování probíhá ve vlastní režii klientů.

Informace o skipasech
Zájezd neobsahuje skipas a u CK nelze dokoupit.
Důležité informace o zájezdu

Check in od 15.00 do 20.00 hod., check out do 10.00 hod.
Povinná vratná kauce 100 €/apartmán – platí se na místě v den příjezdu
Povinná pobytová taxa cca 2 €/os./den – platí se na místě
Povinný poplatek za závěrečný úklid 20 €/Mono, 30 €/Trilo, 40 €/Quadrilo – platí se na místě
Domácí zvířata jsou povolena na vyžádání předem za příplatek
Vstup do wellness centra (17.00–19.00 hod.) je zahrnut v ceně, vstup do wellness je nutné objednat ráno před lyžováním
Ložní prádlo možné za příplatek 10 €/os./výměna – nutné objednat předem, ale platí se na místě
Parkování zdarma (omezená kapacita, není možné rezervovat)
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Pokud je dostupné WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 – 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.