Ai Pozzi Village

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ligurie, Loano
Název ubytování Ai Pozzi Village
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 2 828 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Zcela nový (2013) celoročně otevřený resort Ai Pozzi Village se nachází v městečku Loano, přibližně 1 km od pláže a centra letoviska. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí, restauraci a bar, zahradu i sluneční terasu, dětské hřiště a hernu, wifi na recepci a v baru. Garáže za poplatek 5-10 €/noc, veřejné parkoviště v blízkosti areálu zdarma (do vyčerpání míst).
Od května do konce září (podle počasí) jsou otevřeny venkovní bazény o celkové ploše 800 m2 (bazén pro dospělé, dětské brouzdaliště a bazén se skluzavkou), ke každému apartmánu náleží i dvě lehátka a slunečník.

Apartmány jsou všechny moderně zařízeny, mají vybavený kuchyňský kout včetně mikrovlnné trouby, trezor, fén, centrální klimatizaci, TV Sat v každém pokoji, zdarma připojení k internetu (nutno mít vlastní kabel nebo půjčit za poplatek na recepci).

Pro starší 16 let nabízí villaggio také wellness centrum (nutný bílý bavlněný ručník nebo lze půjčit za 6 €) - vyhřívaný krytý bazén (nelze v období od června do poloviny září) a vířivka jsou zdarma; sauna, turecké lázně, relaxační zóna, masáže a kosmetické kůry za poplatek. Půjčení županu je za poplatek 6 €/osoba.
V areálu je také tenisový kurt (cca 10 €/hod.), prádelna na žetony (5 €/1 praní), minimarket; 15 km od villaggia také golfové hřiště (za poplatek).
Možnost dokoupení stravování: snídaně formou bufetu za 12 €/osoba/den, polopenze 27 €/osoba/den (snídaně bufetová, večeře výběr z menu + salátový bufet) a plná penze 42 €/osoba/den; děti do 12 let v doprovodu rodičů mají slevu 50 %; děti do 3 let v doprovodu rodičů zdarma.

Pobyt s malým psem povolen za poplatek 10 €/den (nesmí k bazénům, povinné vodítko a očkovací průkaz).

V letovisku se vybírá povinná pobytová taxa ve výši cca 1,50 €/osoba/den, platí se na místě (děti do 12 let zdarma).
(bilo5): obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (indukční deska se 4 plotýnkami), dvoulůžková ložnice a přistýlka (nebo postýlka, nutno vyžádat při rezervaci), koupelna a balkon. Max. pro 5 osob včetně dětí, cca 42 m2.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, vířivka, garáž, dětské hřiště, wi-fi, výtah, pes povolen, wellness, tenisový kurt, golfové hřiště v blízkosti, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.