Alpy - ledovec Schnalstal, hotel Kurzras s ALL inclusive a bazé...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Trentino, Schnalstal/Val Senales
Název ubytování Ledovec Schnalstal - Kurzras
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 7 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

1 dítě do 11 let ZDARMA. Skvělé lyžování na ledovci s all inclusive. Kouzelné Ötztalské Alpy obklopují pohádkové údolí Val Senales (Schnalstal). Ve vysokohorském letovisku Maso Corto (Kurzras), v nadmořské výšce přes 2.000 m leží přímo pod sjezdovkami z ledovce Senales Blu hotely se sportovním centrem. Nad údolím se vypínají impozantní štíty dosahující výšek přes 3.600 m. Samotné sjezdovky stoupají do výšky 3.250 m (zaručený sníh od podzimu do konce pozdního jara). Takřka 40 km sjezdovek, 12 km lehkých, 10 km středních a 15 km těžkých (nejdelší sjezdovka má 8 km!), 9 lanovek, 4 vleky. Pro zábavu zde naleznete Snowpark, 3 km dlouhou sáňkařskou dráhu a zábavu v Kurzrasu. V zimě 2018 spuštěna nová kabinová lanovka. Nedaleko od horní stanice ledovcovéledovcové lanovky byla v roce 1991 nalezená slavná mumie „muže z ledu“ Ötzi. Zajímavé muzeum najdete na stanici lanovky. V minulém roce přibyla nová, supermoderní lanovka vedoucí kolem hotelu.

{{clanek:skimapa-ledovec-schnalstal}}
{{clanek:cenik-ledovec-schnalstal}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 750 km z Prahy 715 km z Ostravy 920 km

Popis stravování

All inclusive lightsnídaně formou bufetuodpolední lehké bufetové občerstvení (15.00 – 16.30 /např. polévka, čaj, káva, snack) večeře – menu o 3 chodech, saláty, nápoje (např. pivo, stolní víno, nealko nápoje) / 1x týdně večeře místních specialit / vánoční, silvestrovsá večeře15.00 – 19.00 nápojový bar (např. stolní víno, pivo, nealko, káva, čaj)

Popis ubytování

POLOHA: Sport hotel*** Kurzras patří do skupiny Blu hotelů. Stojí na konci vysokohorského údolí, obklopen třítisícovými štíty Ötztalských Alp. Hotel je jen cca 100 m od několika sjezdovek a lanovek. Přímo vedle hotelu je malé náměstíčko s menším supermarketem (dobře zásobeným), skiservisem, půjčovnou lyží a snowboardů, sportovním obchodem, kavárnou, suvenýry a infocentrem. Vše co zapomenete zde dostanete.VYBAVENÍ: restaurace, recepce, bar, Wifi v hale, welness a relaxační centrum. Wellness centrum - krytý bazén, finská sauna, infrasauna.POKOJE: Dvoulůžkové pokoje: některé s možností 1-2 přistýlek, jsou zařízeny v místním alpském stylu. koupelna se sprchou/WC, vysoušečem vlasů, sat TV Check in 16.00-20.00 hod. // Check out 10.00 hod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.