Apartmánový dům Zefrido

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Veneto, Rosolina Mare
Název ubytování Apartmánový dům Zefrido
Typ ubytování Apartmány
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 661 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Letní dovolená v Rosolina Mare! Ubytování v apartmánovém domě Zefrido***, jen pár kroků od centra a 400 m od pláže


7 nocí v letovisku Rosolina Mare, Itálie
Ubytování v apartmánovém domě Zefrido
Apartmány pro 2–8 osob
Vlastní stravování
Vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou
Domácí mazlíčci za poplatek
Centrum cca 50 m
Dům 400 m od pláže
Ubytování v nedávno zrekonstruovaných apartmánech
K dispozici je společná zahrada
1 parkovací místo na apartmán zdarma
Vlastní doprava


Skvělá dovolená v Rosolina Mare
Rosolina Mare je menší spíše klidnější letovisko, které se nachází v severní části Itálie. Najdete zde pláž dlouhou 8 km. Pláž je s pozvolným vstupem do moře, což je vhodné zejména pro rodiny s dětmi. V sezóně se město mění v jednu velkou promenádu, kde najdete spoustu obchůdků, restaurací a barů.
Ubytování v apartmánovém domě Zefrido***
Zefrido je patrový apartmánový dům, který byl nedávno zrekonstruovaný. Apartmánový dům nabízí ubytování ve 14 apartmánech a nachází se jen pár kroků od centra (cca 50 m). Zefrido disponuje výtahem, společnou zahradou a parkovacím místem (vždy jedno parkovací místo na apartmán).
Bilo 2
Apartmán je vybaven obývacím pokojem s pohovkou, TV a kuchyňským koutem, ložnicí s manželským lůžkem, vlastním sociálním zařízením, malým balkonem nebo terasou.
Bilo 4
Apartmán je vybaven obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, TV a kuchyňským koutem, ložnicí s manželským lůžkem, vlastním sociálním zařízením, malým balkonem nebo terasou.
Trilo 4/6
Apartmán je vybaven obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, TV a kuchyňským koutem, ložnicí s manželským lůžkem, ložnicí s palandou nebo 2 lůžky, vlastním sociálním zařízením, malým balkonem nebo terasou.
Trilo 6/8
Apartmán je vybaven velkým obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, TV a kuchyňským koutem, ložnicí s manželským lůžkem, pokoj s palandou nebo s 2 lůžky, vlastním sociálním zařízením, malým balkonem nebo terasou.
Stravování

Stravování je ve vlastní režii klientů
Centrum s obchůdky a restauracemi se nachází cca 50 m 

Apartmánový dům se nachází 400 m od pláže
Pláž se nachází cca 400 m od ubytování. Pláž je v některých místech až 100 m široká a několik kilometrů dlouhá s pozvolným vstupem do moře. Ideální je především pro rodiny s dětmi. V Rosolině jsou pláže placené i volné s řadou plážových barů a sportovním zázemím.
Sport a zábava
V centru Rosolina Mare najdete hlavně bary, diskotéky, herny, hřiště, dětské hřiště, půjčovny aut, kol a skútrů, vodní sporty, šlapadla, kanoe, windsurf, trhy. Individuálně můžete navštívit tyto města: Verona, Padova, San Marino, Ravenna, Florencie, Bologna, Pomposa, Ferrara, Benátky vzdáleny pouze 70 km. Nádherná je také návštěva rezervace s naučnými stezkami na jižním cípu poloostrova, na kterém se Rosolina Mare rozkládá – Giardino botanico.
Důležité informace

Check in 16.00–19.00 a check out 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa 10 €/apartmán/týden – hrazeno na místě
Povinná vratná kauce 100 €/apt. – hrazeno na místě
Nepovinný závěrečný úklid 30 € – 40 €/apt. dle typu – hrazeno na místě, klienti si mohou uklidit sami
Domácí zvířata povolena 35 €/pobyt – na vyžádání u CK, hrazeno na místě
Povlečení 6,5 €/os., ručníky 4,5 €/os., dohromady jako set 10 €/os. – hrazeno na místě
Dětská postýlka na vyžádání 18 €/os. – na vyžádání u CK, hrazeno na místě
V apartmánu Trilo 6/8 lze vyžádat pračku 30 €/týden
Z agentury, kde si klienti vyzvedávají klíče, se do apartmánu dopravují po vlastní ose/na vlastní náklady, v případě apartmánového domu Zefrido je to nad agenturou
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.