Apartmány Colleoni

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto
Ubytování Apartmány Colleoni
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 215 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Moderní apartmány až pro 6 osob, cca 250 m od pláže a pěší promenády!


7 nocí v letovisku San Benedetto del Tronto, Itálie
Ubytování v moderních apartmánech 
Apartmány pro 4–6 osob
Vlastní stravování
Volná písečná pláž cca 250 metrů od apartmánů
K dispozici jedno parkovací místo na apartmán
Doprava vlastní nebo autobusová


Ideální léto na Palmové riviéře
Městečko San Benedetto del Tronto leží ve střední Itálii oblasti Marche. Je součástí tzv. Palmové riviéry spolu se sousedními letovisky Martinsicuro a Alba Adriatica. V San Benedettu naleznete obchůdky, bary, diskotéky, restaurace, zmrzlinárny a v centru městečka se každé úterý a pátek konají velké místní trhy. Je zde také nově upravená promenáda nebo široká nabídka výletů po okolí – např. celodenní výlet do Říma, celodenní výlet do aquaparku, Offida nebo do Národního parku Grand Sasso. Na pláži je samozřejmě k dispozici spousta vodních sportů, půjčovny šlapadel, plážový volejbal, dále si můžete vypůjčit kolo, čtyřkolku nebo se projet na kolečkových bruslích podél pobřeží.
Apartmány Colleoni (3 budovy u sebe)
Apartmány jsou situovány v klidné vilkové části města, jen cca 250 m od volné písečné pláže a jsou obklopené zelení. V blízkosti se také nachází pěší a cyklistická promenáda. Všechny apartmány mají k dispozici TV, pračku a parkovací místo. Apartmány nejsou vybaveny ložním prádlem ani ručníky, klient si musí přivést vlastní.
Apartmánový dům Colleoni 67
Tento velmi pěkný apartmán se nachází ve 2. patře moderní budovy bez výtahu a je vzdálen cca 250 m od moře. Apartmánový dům je vybaven parkovištěm – jedno parkovací místo/apt.
Trilo 4/6 (dům č. 67)
Ložnice s manželským lůžkem, ložnice se třemi lůžky, obývací místnost s kuchyňským koutem a jedním rozkládacím dvoulůžkem, vlastní sociální zařízení, TV, pračka, balkon. V tomto apartmánu je na vyžádání možná klimatizace za poplatek 50 €/týden.
Apartmánový dům Colleoni 75
Tento apartmán je situován v 1. patře, v klidné vilkové jižní části města, cca 250 m od pláže. Parkování je možné v uzavřeném dvoře u domu (1 parkovací místo/apt.).
Trilo 4/6 (dům č. 75)
Ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, TV, pračka a balkon.
Apartmánový dům Colleoni 82
Velmi pěkný apartmán, který se nachází cca 250 m od moře v jižní části města, je umístěn na zvýšeném přízemí s velkou terasou a soukromou zahradou. Parkování na soukromém parkovišti zdarma.
Trilo 4/6 (dům č. 82)
Ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, TV, pračka a terasa.
Stravování

Ve vlastní režii klientů
Každý apartmán má vlastní kuchyňku, kde si můžete uvařit

Pláž jen 250 metrů od ubytování
San Benedetto je známé především díky své promenádě, kde bylo na začátku 20. století vysázeno 8 tisíc palem a nyní patří mezi ty nejkrásnější v Itálii. Udržované čisté pláže se zlatavým pískem a průzračnou vodou lákají každý rok turisty ke strávení své dovolené právě tady. Vstup do moře je pozvolný a najdete zde volné i placené pláže. V případě placené pláže stojí plážový servis cca 15–25 €/den, týdenní ceny bývají zvýhodněné.
Sport, zábava a tipy na výlety
V místě se dají objednat individuální výlety na plachetnici, půjčit si šlapadla, promenáda je jako stvořená pro kolečkové brusle a cyklovýlety nebo se vydejte do okolí a prozkoumejte města jako Ascoli Piceno, jehož renesanční náměstí Piazza del Popolo je považováno za jedno z nejkrásnějších v Itálii, středověké městečko Offida, důležité přístavní město Ancona, krásné, klidné a historické letovisko Grottammare nebo navštivte národní park Monti Sibillini (zde můžete lanovkou či pěšky na nejvyšší horu pohoří Monti Sibillini – Monte Vettore, kde je krásná vesnička). Nenechte si ujít také historické centrum samotného San Benedetta, Acquapark Onda Blu v Tortoretu, které je cca 20 km od Benedetta, národní park Gran Sasso a samozřejmě byste si neměli nechat ujít výlet do Říma – v místě se většinou pořádají jednodenní fakultativní výlety.
Důležité informace

Check in 14.00–18.00 hod., check out 8.00–10.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 1,50 €/os./noc – hrazeno na místě
Povinná kauce 100 €/apartmán – hrazeno na místě
Povinný poplatek za závěrečný úklid 50 €/apartmán, kuchyňský kout musí zůstat čistý – hradí se na místě
V apartmánech není povlečení, ručníky, toaletní papír, čistící prostředky, mýdla a utěrky. Tyto věci si v apartmánech klienti zajišťují sami. Povlečení 10 €/osoba, ručníky 10 €/osoba, set obojího 15 €/osoba
Klimatizace v apartmánu Trilo 4/6 (dům č. 67) za poplatek 50 €/týden (na vyžádání v CK)
Domácí mazlíčci jsou povoleni za poplatek 50 €/pobyt (na vyžádání u CK) – hrazeno na místě
Dětská postýlka za příplatek 20 €/týden – hrazeno na místě
Z agentury, kde si klienti vyzvedávají klíče, se do apartmánu dopravují po vlastní ose/na vlastní náklady, v případě apartmánu Colleoni je to cca 400 m
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.